Menu
TOPZINE.cz
Hudba

White Lies představí album Ritual na březnovém koncertě v Praze

Redakce

Redakce

23. 2. 2011

FOTO: White LiesWhite Lies se svým debutem To Lose My Life… katapultovali na objev roku, a proto byl jejich další počin očekáván o to víc. U druhé desky Ritual se drželi zajetých kolejí, které si položili při vydání první alba, a nutno uznat, že se jim tento krok povedl.

FOTO: White Lies

White Lies, Zdroj: oficiální stránky kapely

White Lies představí novinku na pražském koncertu již v březnu. Nedá se říct, že by s Rituals přišel nějaký převrat v jejich tvorbě, spíš se jedná o příjemný upgrade první desky. Spolupracovala na ní víceméně stejná parta lidí, připravte se jen na více lásky a méně smrti.

Vstupenky na koncert skupiny White Lies, který se uskuteční v pondělí 7. března od 21 hodin v pražském Lucerna Music Baru můžete koupit za 495 korun on-line zde.

Rituals obsahuje spoustu hitovek a je to poslech rozhodně příjemný. Inspirace v Editors nebo Interpol je patrá, ale vůbec není na škodu. Hity jako The Power And The Glory, Is Love, Bigger Than Us nebo Come Down si budeme moci brzy poslechnout naživo. White Lies zavítají do Česka již 7. března a zpříjemní nám počátek jara koncertem v Lucerna Music Baru.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

White Lies představí album Ritual na březnovém koncertě v Praze