Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Westlife osladili pulty hudebních obchodů deskou Where We Are. Ach!

Vlastimil Blažek

Vlastimil Blažek

19. 7. 2010

Popová skupina Westlife poslala do světa další desku, tentokrát s názvem Where We Are. Ministerstvo zdravotnictví by mělo na obalu desky varovat všechny diabetiky, jelikož Westlife jsou tak sladcí, až z toho bolí zuby. Jenže oni můžou.

Westlife - Where We Are, Zdroj: Sony Music

Irská partička kluků, která už dvanáct let brázdí hudební pole, vydala zbrusu nové CD s názvem Where We Are. Kluci, kteří mají za sebou třináct Number One v britské hitparádě a přes 40 miliónů prodaných desek, se vrátili ve velkém stylu. Což je u nich naprosto běžná záležitost.

Tato pětičlenná formace vznikla roku 1998 a kupodivu je velmi populární i v Africe. A je to také jediná skupina, která vyhrála čtyřikrát ocenění za nahrávku roku ve Velké Británii.

Pro cukrovou vatu na pouť? Westlife se svým Where we are jsou o hodně sladší

Westlife jsou něčím, jako je pro dítě nechtěná hračka. Dítě si přálo autíčko na ovládání, ale dostalo skládací hrad. Přesto si s ním rádo hraje. Přesná specifikace skupiny. Když si ji koupí někdo třeba jen omylem, všem ji bude nabízet. Jako jedno z nejlepších plouživých alb, jaké je k mání.

Kousky jako As Love Is My Witness nebo Shadows jsou pošušňáním pro mnohé labužníky takovéto muziky.

Pravdou je, že při některých písních se posluchač nevyhne dojmu, že jsou prakticky na jedno brdo. To ale u Westlife není výjimka. Tak i tak jsou stále velice oblíbenou chlapeckou sestavou nejen v Británii, ale i v dalších částech světa, včetně České republiky.

Kocourci z Westlife musí chytit každého, kdo není zarytý metalák. A ať už posluchač chce nebo nechce upustit slzu, tady je na nejlepší cestě k tomu, aby ji setřel z tváře.

Westlife – Where we are

Vydáno: 5. dubna 2010
Celkový čas: 53:20
Skladby: What about now, How to break a heart, Leaving, Shadows, Talk me down, Where we are, The difference, As love is my witness, Another world, No more heroes, Sound of a broken heart, Reach out, I’ll see you again
Vydalo: Sony Music UK

Hodnocení: 3***

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Westlife osladili pulty hudebních obchodů deskou Where We Are. Ach!