Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Warner Bros uvádí: Nezvratný osud 5, horor Červená Karkulka, Zjevení a další

Redakce

Redakce

1. 6. 2010

Studio Warner Bros. Pictures přivítá rok 2011 vlnou nových filmů. Například se můžeme těšit na další díl Final Destination 5 (Nezvratný osud). Pátý díl této série bude poprvé možné spatřit 26. srpna 2011 v USA. Pokud jste milovníky prvních čtyř dílů, určitě vás nezklame ani tento díl, který se ponese ve stejném duchu jako ty předešlé.

Warner Bros

Dalším filmem, který nás čeká příští rok, je Hall Pass, který režírovali Peter a Bobby Farrelly. Na příběh manželského páru, který se ocitne na kraji jejich manželství, se můžeme těšit 25. února 2011. Čeká nás také dobře známý příběh o dívce, která se potká s darebným vlkem cestou lesem k babičce, Red Riding Hood (Červená Karkulka). Tentokrát nepůjde o pohádku, ale o horor, který vznikl pod vedením režie Catherine Hardwicke.

Zdroj: slashfilm.com

Na chuť si přijdou i milovníci filmů zakládajících se na skutečné události. Film od Todda Lincolna The Apparition (Zjevení) se soustřední na mladou dvojici, která je, díky svému experimentu na škole, pronásledována nadpřirozenými jevy. A to není všechno.

Další filmy, které Warner Bros uvede příští rok do kin, jsou například Unknown, Horrible Bosses, The Rite nebo The Factory od režiséra Morgana O’Neilla. Čekají nás také komedie jako jsou Late Bloomer nebo New Year’s Eve. A pokud si někdo potrpí spíše na fantasy, tak i pro něj je připraven film Journey to the Center of the Earth Sequel od Brada Peytona.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Warner Bros uvádí: Nezvratný osud 5, horor Červená Karkulka, Zjevení a další