Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Warm-up day na Sázavafestu rozpumpovali L.O.S.

sazavafest-600*338Očekávaná tuzemská akce s názvem Sázavafest dnes konečně oficiálně začala, což je vidět především na rychle se zaplňujícím stanovém městečku, kde každou minutou vyrůstá nový stan. Návštěvníci města Kácova se v následujících dnech mohou těšit například na populární Monkey Business, německé Die Happy, mladičkou zpěvačku Ewu Farnou a především na letošní hvězdu festivalu, pravého a nefalšovaného, amerického Mobyho.

Této víkendové události předcházel tak zvaný Warm-up day na zámku Kácovské léto stage, kde se včera předvedly menší české kapely jako Didymos, pražští Faux Pas, Evelynne anebo známější L.O.S., kteří své publikum přišli přivítat v punk-společenském oděvu.

Mimo rozmanitých hudebních a divadelních projekcí pro své návštěvníky pořadatelé letošního O2 Sázavafestu připravili také spoustu dalších zajímavých aktivit, mezi něž patří, kromě klasického stolního fotbálku, také třeba hřiště pro opravdový beach fotbal. Vzhledem k prozatímnímu horkému počasí určitě většina lidí ocení písečnou pláž u řeky, k níž mají návštěvníci přístup přímo z areálu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Warm-up day na Sázavafestu rozpumpovali L.O.S.