Menu
TOPZINE.cz
Zdraví a sex

Vytvořte si svůj rok 2011

Irena Siudová

Irena Siudová

30. 12. 2010

Nemáte příliš v lásce novoroční předsevzetí, nebo si je dáváte a za pár dnů je stejně porušíte? Přesto byste chtěli nějak zpečetit svůj vstup do nového roku? Zkuste místo předsevzetí zhmotnit svá přání!

Zdroj: Laura Mohonea, Topzine.cz

Je to snadné. Může to udělat každý a je zcela jedno, jakým způsobem to pojmete. Důležité je uvědomit si, jaký byl současný rok a co vám přinesl. To dobré i to špatné. Popřemýšlejte, co krásného se vám stalo a co zlého se nakonec ukázalo jako lekcí, která vás posunula dopředu. Jestli vás potkaly nepříjemnosti nebo obzvláště smutné věci, rozlučte se s nimi a nechte je ve starém roce. Odpusťte sobě i ostatním.

Dopis vesmíru

Vezměte si papír a tužku a najděte si pro sebe klidné místo. Může to být venku nebo klidně doma v koupelně. Hlavní je, abyste si dokázali setřídit myšlenky a aby byl váš dopis naprosto upřímný. Nezáleží na tom, koho v dopisu oslovíte. Jestli vesmír, Boha, anděly nebo třeba matičku Zemi, záleží na vás, čemu a v co věříte.

Důležité je zrekapitulovat si právě končící rok, poděkovat za něj. Pouvažujte, za co všechno můžete být vděční, a vděční buďte. Dalším krokem je rozloučit se s tím, co chcete nechat za sebou. Nepříjemné sousedy, nemoc, nedostatek peněz, dluhy, problémy v práci. Napište, že je necháváte za sebou, povznášíte se nad ně a že věříte, že se problémy vyřeší nejlepším možným způsobem.

Zdroj: Taťána Kročková, Topzine.cz

Pohled do budoucnosti

Tak, už víte, co máte. Víte, co nechcete. A teď přichází na řadu uvědomit si, po jakém roce toužíte. Jaký má být? Čeho chcete dosáhnout? Nebojte se popustit uzdu své fantazii a napsat i své tajné sny, o kterých si nejste jisti, jestli je možné, aby se splnily. Zkrátka pište a VĚŘTE. Ať už jde o dům, který jste vždy chtěli, nebo skvělou práci, přítele, manžela, perfektní dovolenou, dostatek peněz. Hlavně vše formulujte tak, abyste vynechali negativa. Nepište, že nechcete dluhy, místo toho napište, že v příštím roce budete mít v pořádku své finance. Nepište, že nechcete nemoci, místo toho napište, že budete zdraví! A nezapomeňte poděkovat za to, že prožijete báječný rok.

Síla měsíce a vaše přání

Pokud jste už dopis napsali, nachystejte si ho a poslední noc v roce jej přečtěte. Pokud věříte na kouzla, vezměte dopis ven a přečtěte jej měsíci. Má ohromnou moc a sílu vám vše splnit. Jsem toho důkazem! Dopis si potom pečlivě schovejte a až si jej na konci roku přečtete, budete třeba mile překvapení, co všechno vám vyšlo. Neznamená to, že vyjde vše do puntíku, i když třeba zrovna vám ano, ale věřte, že většina bodů z vašeho dopisu se opravdu splní a vy si zase na konci dalšího roku naplánujete ten další.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vytvořte si svůj rok 2011