×
TOPZINE.cz

Vytvoří Robert Downey Jr. a Beyoncé filmový pár?

robert-downey-jr-beyonceZa dva roky by měla vzniknout nová verze filmu Zrodila se hvězda. Smlouva už byla podepsána, nyní se hledají představitelé hlavních rolí. Největší zájem je o Roberta Downeyho Jr. a Beyoncé Knowlesovou.

Robert Downey Jr. a Beyoncé Knowlesová
Robert Downey Jr. a Beyoncé Knowlesová

V původním zpracování filmu Zrodila se hvězda z roku 1937 ztvárnili hlavní pár Janet Gaynorová a Fredric March. V minulosti už vznikly dvě další verze, v roce 1957 s Judy Garlandovou a Jamesem Masonem a o devatenáct let později s Barbrou Streisandovou a Krisem Kristoffersonem. K těmto párům by se v roce 2012 měli údajně připojit Robert Downey Jr. a zpěvačka Beyoncé.

Server Deadline Hollywood Daily uvedl, že herec a režisér Nick Cassavettes podepsal se studiem Warner Bros smlouvu na natočení nejnovějšího re-makeu tohoto klasického muzikálu. Kromě Downeyho a Beyoncé pro role Normala Mainea a Esther Victorie Blodgettové, alias Vicki Lesterové by se ve filmu měli objevit Jon Hamm, Alicia Keysová a Rihanna.

O novém zpracování snímku Zrodila se hvězda už se v minulosti diskutovalo, v režii Joela Schumachera měli hlavní role hrát Will Smith a Jennifer Lopezová.

Zdroj: © World Entertainment NetworkDiskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..