Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Vystoupení BPM v Popocafépetlu nebyl žádný chill

Vojtěch Koval

Vojtěch Koval

6. 3. 2011

Praha a Liberec včera, 5. března večer, pomyslně splynuly v jedno město díky hip hopovému uskupení BPM, neboli Básnici Před Mikrofonem. Pauli Garand a Lipo za doprovodu DJ Kennyho Rougha rozjeli hip hopovou párty v pražském klubu Popocafépetl. Warm-up jim zařídil DJ Ba2s.

 

Foto: Paulie Garand

„Tenhle chill je můj a slunce zapadá, nikdo nevolá stůj, dívám se za záda, minulost před očima naplnila letní den, v rytmu BPM.“ Na tenhle pohodový hit Chill od libereckých BPM si sice fanoušci museli počkat až na úplný závěr jejich vystoupení, ale i tak si návštěvníci klubu Popocafépetl na pražském Újezdě zhruba hodinku pořádně užívali umění dvojice Paulie Garand a LipoDJ Kenny Roughem za zády.

BPM vystoupili v Praze opět po delší době a pro všechny příchozí si přichystali své největší hity. Popocafépetl si tak s nimi mohl zahulákat skladbu Madam Poezie, vůbec první singl BPM, který se dostal do povědomí fanoušků, nebo třeba hit Doba je jen jedna, postavený na hudebním základu od N.O.H.A.

V příjemném prostředí klubu Popocafépetl na Újezdě hip hop hrál už od sedmi hodin a vystoupení BPM bylo vyvrcholením celého večera. Při warm-up party se za gramofony vystřídali Djové Majk a Krek, Kenny Rough, který pak doprovázel i Lipa s Pauliem, a hlavně DJ Ba2s, který pak obstarával i afterparty. DJ Ba2s se po zhruba pěti letech vrací na hip hopovou scény, kde se proslavil jako zakládající člen formace Chaozz. Ba2s si večer očividně hodně užíval a s ním i klub Popocafépetl.

Foto: DJ Ba2s

DJ Ba2s, Foto: Barbora Kabátová, redakce Topzine.cz

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vystoupení BPM v Popocafépetlu nebyl žádný chill