Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Výstava stanů v Praze je letos zdarma. Bude trvat už jen dva týdny

Hana Chytrá

Hana Chytrá

17. 7. 2010

Foto: Výstava stanů v Praze-Holešovicích 2010Letos již 13. ročník akce Outdoor-Outlet a Výstava stanů byl přesunut do Průmyslového paláce pražského výstaviště v Praze Holešovicích. Organizátoři se snaží akci pro širokou veřejnost stále zdokonalovat a proto letos nabízí několik vylepšení.

Foto: Výstava stanů v Praze-Holešovicích 2010

Výstava stanů v Praze-Holešovicích 2010, Zdroj: vystavastanu.cz

Za prvé se celá výstavní akce přesunula do větších prostor Průmyslového paláce v Praze – Holešovicích, za druhé je letos vstup a parkování v areálu zcela zdarma. Prodejní výstava se snaží co možná nejvíce vyhovět požadavkům zákazníků a nabídnou jim možnost komfortního a příjemného prohlížení a nákupu zboží.

Opět si můžete vybrat z nepřeberného množství známých i méně známých značek, pohovořit s prodejci  a dozvědět se nové trendy ve vývoji i designu ve výbavě do přírody. Akce běží od začátku června a potrvá do konce července.

Na Outdoor-Outlet a Výstavu stanů se nejlépe dostanete tramvají 5, 12, 14, 15 nebo 17 na zastávku Výstaviště. Nejbližší metro je linka C, stanice Nádraží Holešovice. Odtud se můžete na Výstaviště vydat pěšky (cca 10 minut chůze) nebo jednou z výše zmíněných tramvají (jedna zastávka). Návštěvníci, kteří se chystají na Výstaviště Holešovice autem, mohou využít parkoviště přímo v areálu před vstupem do Průmyslového paláce a to nyní zdarma. Parkoviště pro kola a motorky je pod dohledem.

Otevírací doba
červen-červenec
Pondělí – pátek  12 – 20 hodin

Sobota – neděle 10 – 17 hodin

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Výstava stanů v Praze je letos zdarma. Bude trvat už jen dva týdny