Menu
TOPZINE.cz
Art & Design

Výroba fotokalendářů a fotoknih je snadná a zábavná. Vyzkoušejte si ji i vy

Láká vás vyrobit si kalendář či knihu, které bude spojovat to, že budou obsahovat vaše fotografie? Co vám v tom brání? Proces výroby je snadný na ovládání a rychlý. Nejtěžším krokem při tvorbě zůstává tedy jen výběr těch nejlepších snímků.

Kalendář z vlastních fotografií podle šablony

Chcete-li aby váš domov zdobil originální kalendář, který vás rozesměje pokaždé, když se na něj podíváte, pusťte se do tvorby fotokalendáře. Na e-shopu, který výrobu fotovýrobků poskytuje, si vyberte šablonu, která vám bude nejvíce vyhovovat a následně do ní budete vkládat své snímky. Tak snadné to je.

Popisky, komentáře a vtipné hlášky do fotoknihy rozhodně patří

Výroba fotoknihy není o nic složitější. Opět si zvolíte design, který vás nejvíce zaujme a do něj budete jednoduše přidávat fotografie podle vašeho výběru. Fotoknihy i kalendáře z vlastních fotek můžete doplnit o vtipné hlášky, popisky či komentáře. Vaši fantazii a tvůrčím nápadům se žádné meze nekladou.

Přizvěte si na pomoc zbylé členy domácnosti či kamarády

Aby byla tvorba fotovýrobků ještě zábavnější, přizvěte si k sobě na pomoc zbylé členy domácnosti nebo kamarády a zapojte je do procesu výroby. Společně totiž přijdete na více vtipných popisků a budete si pomoci odhlasovat, které fotografie musíte rozhodně použít. Uvidíte, že tvorba fotoknihy i fotokalendáře je zábavná a společně se u ní hodně nasmějete. Jako památku na tento zábavný tvůrčí proces navíc získáte kýžený fotovýrobek, který vám bude dělat společnost ať už ve formě kalendáře nebo knihy.

Vyhraďte si čas na výrobu vtipného kalendáře a fotoknihy a nebojte se k sobě sezvat lidi, kteří vám s tvorbou pomohou. Společně si tak vytvoříte hodnotný výrobek, který bude mít své čestné místo ve vašem domově a pohled na něj vám vždy vykouzlí úsměv na tváři.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Výroba fotokalendářů a fotoknih je snadná a zábavná. Vyzkoušejte si ji i vy