Menu
TOPZINE.cz
Z domova

Vyrábějte si svou vlastní elektřinu a ušetřete

Chcete ušetřit na ročních výdajích za energie až 50 % a zároveň pomoci naší planetě? Potom je fotovoltaická elektrárna tou správnou volbou právě pro vás.

Fotovoltaická elektrárna – často také označovaná jako sluneční elektrárna – využívá pro tvorbu elektřiny světlo. Jedná se tak o ekologický zdroj energie, který významně méně zatěžuje naši planetu. S fotovoltaikou vaše domácnost předejde za rok uvolnění až 6 tun CO₂ do ovzduší a pomáháte tak chránit životní prostředí.

Přechodem na používání fotovoltaické elektrárny také potěšíte svou peněženku. Průměrná domácnost ušetří až 50 % výdajů za energie ročně. A to už je určitě pádný důvod, proč se nad tím alespoň zamyslet.

S fotovoltaikou získáte vlastní energetickou nezávislost. Elektřina z vlastní výroby vám vydrží průměrně na 140 dní v roce. Ať už se podíváte na osvětlení v domácnosti, zapnete mixér nebo si pustíte televizi, budete mít dobrý pocit z toho, že to vše běží díky vaší elektřině.

Díky nejnovějším technologiím můžete vše ovládat a sledovat z vašeho mobilu. Snadno a rychle tak zjistíte, kolik elektřiny jste vyrobili a kolik spotřebovali.

Pokud se rozhodnete pro využívání fotovoltaické elektrárny, společnost ČEZ vám poskytne veškerý servis. Stačí nás kontaktovat a celým procesem vás ochotně provedou. Vše je velmi jednoduché a nemusíte se téměř o nic starat.

Fotovoltaika bez starostí

Jejich odborný pracovník vás navštíví a objektivně posoudí, jaká technologie je pro váš dům nejvhodnější. Vhodným výběrem typu fotovoltaiky můžete využít přebytečnou energii třeba k ohřevu teplé vody v koupelně a kuchyni. Zajistí pro vás celý projekt na klíč – návrh, administrativu, financování, instalaci. S ničím si tedy nemusíte dělat starosti.

Vyřídí za vás také žádost o dotaci a rozhodně se nemusíte bát, že byste ji nezískali. V tom případě totiž garantují, že vám dotaci vyplatí z vlastních prostředků. V rámci projektu pro vás rovněž zařídíme výhodné financování – vyřízení úvěru je pro vás zdarma.

Zároveň v nás budete mít vždy spolehlivého partnera. Zajistí vám dlouhodobý servis, aby využívání fotovoltaiky bylo vždy bez problému. S ČEZ máte zaručený také vysoký výkon panelů – minimálně 85 %. Můžete si tak být jisti, že využijete sluneční energii na maximum.

Vysokou kvalitu služeb společnosti ČEZ potvrdila kampaň dTestu Chci sluneční energii 2019, ve které zvítězili. Chválou nešetří ani jejich zákazníci, jejichž recenze si můžete přečíst přímo na webu ČEZ. Zájem o fotovoltaiku stále roste, o čem svědčí i fakt, že ČEZ nainstalovali už přes 1800 elektráren. Přidejte se ještě dnes a užívejte si všech výhod, které fotovoltaické elektrárny nabízí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vyrábějte si svou vlastní elektřinu a ušetřete