Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Vyletět z hnízda na DVD: Drama o tom, že život opravdu není lehký

Redakce

Redakce

23. 9. 2010

To že má film kvalitní herecké obsazení neznamená, že bude dobrý. To ale naštěstí neplatí v případě filmu Vyletět z hnízda. Mathew Perry (Přátelé) v komediálním dramatu neznámého režiséra Craiga Lucase dokazuje, že nepatří do starého železa.

Vyletět z hnízda na DVD: Drama o tom že život opravdu není lehký Zdroj: distributor filmu

Film

Morrie (Mathew Perry) to v životě nemá vůbec lehké, po smrti rodičů se musí postarat o své dva sourozence  Jaye (Ben Foster) a Idu ( Ginnifer  Goodwin). Určitě si oddychne, když může začít žít normální život se svou ženou Betty (Lauren Graham) a věnovat se práci a přípravě na spořádaného otce. Co osud však nechtěl je, když se bratr se sestrou vrací do rodného hnízda za starším bráškou. Morrie to vskutku nebude mít lehké. Jay je tak trošku podivínský asociál a Ida, o té radši ani nemluvit, je zkrachovalá, toulavá a promiskuitní umělkyně.

Každý ze tří sourozenců ovšem cítí, jak důležitá je rodina, a snaží se najít ve svých životech štěstí. Příběh pojednávající o dysfunkční rodině je plný vážných věcí, najdou se ale i záblesky humorných situací, a ve filmu je i několik obzvlášť zdařilých scének, při kterých se opravdu zasmějete.

DVD

Nabídka DVD je bohužel velice omezená, nenajdete žádné bonusy. Film si můžete pustit v původním znění s českými titulky, nebo je k dispozici český dabing.

Žánr:  Drama/Komedie

Stopáž:  82 minut

Režie:  Craig Lucas

Hrají:  Mathew Perry, Ben Foster, Ginnifer Goodwin, Lauren Graham a Hilary Swank

Zvuk:  český, anglický (Dolby Digital 5.1)

Titulky:  české

Bonusy:  Žádné

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vyletět z hnízda na DVD: Drama o tom, že život opravdu není lehký