Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Vylaďte své dámské kožené kabelky a peněženky do koňakového odstínu

Existují tři parametry luxusu módních doplňků: kůže, koňaková barva a vyladěná barva kabelky s peněženkou. Přesně takovou kolekci módních doplňků nabízí značka Vepell.

Móda se už dávno vyléčila z černé, hitem je odstín cognac

Univerzální dámské kožené kabelky rozhodně nemusí být pouze v černé barvě. Hitem jsou hnědé odstíny, konkrétně však koňakový odstín, tedy barva cognac. Tato barva si skvěle rozumí s kůží. Věčný je odstín i materiál. I ty ekologičtěji smýšlející z nás již pochopili, že ekologie není v tom, že vyrobíme kabelku z materiálu, který sice nepochází se zvířete, na druhou stranu jej však po půl roce nošení vyhodíme, protože nevydrží. Kvalitní kožené kabelky vydrží skutečně věčnost a stárnou do krásy. Takže s malou péčí je budete nosit třeba i po třiceti letech. Klasické střihy se totiž nemění a jsou přesně tím, co je díky své dlouhé životnosti a nadčasovosti ekologické.

Značka VEPELL – to je ručně vyráběná kožená móda z Čech

Kabelky, peněženky a batohy. Značka VEPELL dala dohromady české brašnáře a tvoří luxusní módu u nás. Mirek Jáně, který stojí za značkou VEPELL, se pro brašnářské řemeslo a nadstandardní kvalitu nadchl při svém cestování. Od batohu, který si pořídil na tržišti v Marakeši, jej nadšení přivedlo až k tomu, že nyní u nás vyrábí nádhernou koženou trvanlivou módu. Je rovněž luxusní, protože nabízí nadstandardní kvalitu materiálu i šití, a současně dnes tak vyhledávaný nadčasový design.

Fascinující koňaková barva

Cognac barva je odvozena od stejnojmenného destilátu. Fascinuje na něm, ale rovněž přenesena zejména na koženou módu. Dávno předběhla módu tzv. nude odstínu a ani ta ji nevytlačila. Léta stála po boku univerzální černé kožené módě, dnes ji dokonce předčila. Ve vztahu ke kůži jako materiálu je mnohem přirozenější a nabízí více možností pro kreativitu. VEPPEL vyrábí pro milovníky kvality a české rukodělné módy hned dva modely dámských kabelek v tomto oblíbeném, zlatavě-karamelovém odstínu.

Kožené psaníčko cognac, nazývané envelopka, vás překvapí svým přelomeným designem. Není to plesové psaníčko, ale kabelka pro každodenní nošení. Využijete ji i jako luxusní cross body kabelku.

Druhou kráskou v portfoliu je kožená shopper kabelka cognac. Je to skvělá prostorná kabelka připravena odnést cokoliv. Od notebooku, až po váš denní nákup. Lze ji nosit samostatně, ale i v luxusní kombinaci s koženým psaníčkem.

Dokonalou trojku uzavírá dámská kožená peněženka (Wolitka Cognac). Je to prostorná peněženka, která nesmí chybět jako součást kombinace s kteroukoliv z výše zmíněných kabelek. A podobně, jako na ně, si i na peněženku můžete dát vygravírovat monogram, jméno, ev. značku. Právě v této podobě je i skvělým dárkem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vylaďte své dámské kožené kabelky a peněženky do koňakového odstínu