Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Vyhrajte příslušenství Logitech pro dokonalé videohovory! – UKONČENO

Redakce

Redakce

25. 4. 2011

Naše redakce pro čtenáře magazínu Topzine.cz ve spolupráci se společností Logitech připravila soutěž o webovou kameru a dva headsety, které vám umožní popovídat si na netu se svými přáteli a nedělat kompromisy v kvalitě obrazu či zvuku.

Soutěžíme s Logitechem o tento USB Headset Logitech H360 Zdroj: Dataconsult.cz

Logitech® USB Headset H360 – náhlavní souprava s USB připojením, která vám skvěle padne díky nastavitelnému provedení s uchycením za hlavou a otočným náušníkům.

Logitech QuickCam Sphere AF

Logitech® QuickCam® Sphere™ AF – luxusní designová webkamera, která pomocí objektivu řízeného motorem a funkci sledování obličeje sleduje každý váš pohyb. Kamera pořizuje snímky s rozlišením až 8 MP (interpolované) a video o kvalitě HD s pomocí optiky Carl Zeiss®. Automatický systém objektivu zajišťuje ostrý obraz v detailech i při špatném osvětlení. Webová kamera může být uložena v kolébce, nebo ji můžete připevnit na stojan vysoký 22 cm.

Logitech® USB Headset H530 –  komfortní náhlavní souprava s USB připojením. Měkký hlavový most a polstrovaná sluchátka vám poskytnou pohodlné usazení. Mikrofon s potlačením šumu omezuje nepříjemný hluk na pozadí.

Jak se jmenuje intuitivní program pro videohovory, který vyvinula firma Logitech?

  • A) Logitech Com
  • B) Logitech Vid
  • C) Logitech Talk

Nápovědu najdete na facebookovém profilu společnosti Logitech.

Své odpovědi zasílejte na adresu soutez@topzine.cz nejpozději do 2. května do 11 hodin, kdy proběhne slosování. Do předmětu uveďte heslo Logitech. Všichni výherci budou kontaktováni e-mailem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vyhrajte příslušenství Logitech pro dokonalé videohovory! – UKONČENO