Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Vyhrajte Pc hry Operation Flashpoint: Red River!- UKONČENO

Redakce

Redakce

28. 4. 2011

Redakce Topzine.cz ve spolupráci se společností ConQuest entertainment pro naše čtenáře připravili soutěž o pět taktických akčních her Operation Flashpoint: Red River. Red River - jednotka Outlaw BravoPokračování titulu s českou historií Operation Flashpoint, prošlo po předchozím dílu mnoha úpravami a OF Red River, slibuje skutečně zajímavý vojenský zážitek.

Red River nás zavede do sporu mezi Čínou a USA uprostřed Tádžikistánu a poskytne vypracovanější arzenál, emotivnější prožitek, nekončící akce a především válečný realismus, jak ho neznáte.

Mezi Afghánistánem a Čínou se chystá vzplanout další světový konflikt. Údolí, města a hory Tádžikistánu se stanou krvavou frontou sil lidové osvobozenecké armády, povstaleckých bojovníků guerilly a amerických námořních jednotek.

Vy a váš fireteam to můžete změnit. Do jaké míry to je na vás. Není to voják s nejdražší zbraní nebo s největším srdcem, který vyhraje na bitevním poli. Je to ten nejchytřejší. Semper Fi, příslušník námořní pěchoty.

Jak se jmenuje americké tažení ve hře Operation Flashpoint: Red River?

  • A) Enduring Freedom
  • B) Tajiki Freedom
  • C) Enduring Shield
  • D) Pomsta klanu Bushů

Nápovědu naleznete v naší recenzi této hry.

Své odpovědi zasílejte na adresu soutez@topzine.cz nejpozději do 4. května do 14 hodin, kdy proběhne slosování. Do předmětu uveďte heslo Flashpoint. Všichni výherci budou kontaktováni e-mailem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vyhrajte Pc hry Operation Flashpoint: Red River!- UKONČENO