Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Vyhrajte dvacet lístků do kina, trička a další ceny k filmu Dál než se zdálo – UKONČENO

Redakce

Redakce

10. 9. 2010

Topzine.cz ve spolupráci s Warner Bros. Pictures pro vás připravili soutěž k filmu Dál než se zdálo, který můžete vidět v kinech od 16. září 2010. Stačí odpovědět na jednoduché otázky a lístky do kina, tričko nebo sada tetování můžou být vaše!

Plakát k filmu Dál než se zdálo, Zdroj: distributor filmu

Stačí se snadno a rychle zaregistrovat na Topzine.cz, přihlásit se a odpovědět na dvě jednoduché otázky (zobrazí se vám po přihlášení).

Soutěž končí 24. 9. 2010. V sobotu 25. 9. 2010 vylosujeme výherce a cena mu bude zaslána. Z jedné e-mailové adresy se počítá vždy pouze první e-mail.

Vyhrát můžete jednu z 5 sad tetování, 5×2 vstupenky do kina na tento film nebo jedno ze 4 triček (1x dámské New York, 2x pánské s motivem knírů a 1x pánské San Francisco). Snímek uvádí společnost Warner Bros. Pictures ve spolupráci s New Line Cinema a pojednává o zamilovaném páru, který věří, že jejich láska dokáže překonat vzdálenost z jednoho konce USA na druhý. Vydrží Erin a Garrett hroznou dálku, nebo odolají neustálému pokušení?

Pánské tričko s kníry

Topzine.cz pro vás připravil Speciál k filmu Dál než se zdálo, v němž vám představíme nový film, který můžete vidět v kinech od 16. září 2010, podíváme se na herecké obsazení a tvůrce snímku a budeme vás zpravovat o všem, co se kolem něj šustne. Nápovědu můžete hledat také na oficiálních stránkách filmu.

Soutěžní otázky:

[jen_pro_prihlasene]

1) Dál než se zdálo je film o dvou svobodných lidech Erin a Garrettovi, jejichž letní románek se změnil ve vztah na dálku. Jaká herečka oceněná Zlatým glóbem ztvárnila v tomto filmu postavu Erin?
a) Drew Barrymore
b) Eva Green

2) Ve kterých dvou velkých městech se film Dál než se zdálo převážně odehrává?
a) v Bostonu a Las Vegas
b) v New Yorku a San Franciscu

Odpovědi posílejte na soutez@topzine.cz (do předmětu napište Dál než se zdálo).

[/jen_pro_prihlasene]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vyhrajte dvacet lístků do kina, trička a další ceny k filmu Dál než se zdálo – UKONČENO