Menu
TOPZINE.cz
Nákupy a nakupování

Výhodné nákupy nekončí! Těšte se na povánoční výprodeje?

Komerční sdělení

Komerční sdělení

19. 12. 2017

Za pár dní zachvátí Českou republiku obrovská nákupní Horecká a s ní spojené mega slevy, které na nás křičí z každé strany. Správně, je tu čas oblíbených povánočních výprodejů a tedy i čas výhodných nákupů. Ačkoliv nákupem v tomto období můžete ušetřit i tisíce korun, není všechno zlato co se třpytí. Nedejte se opít rohlíkem. I nakupování ve výprodejích má totiž svá nepsaná pravidla.

Aby výhodné nákupy byly opravdu výhodné

Blíží se čas Vánoc, a tedy i čas těch nejvýhodnějších nákupů v roce. Není se ani čemu divit, slevy přece mohou sahat až do výše 80%. Výhodné akce budou přitom gradovat i po novém roce a pokračovat budou až do vyprodání zásob. Nenechávejte nic náhodě, nyní můžete nakoupit všechno to, co jste do Vánoc nestihli za mnohem lepší ceny.

Tip od nás: Milujete povánoční výprodeje, ale otravují Vás ty nekonečné fronty v obchodech? Zkuste to jinak! Navštivte kupónový web Vašekupóny.cz a v sekci Výprodeje najdete ty nejlepší slevy na jednom místě. Nakupte výhodně hračky, kosmetiku, oblečení, bytové doplňky či nábytek a nebudete litovat. Výprodej v Bonprix, Pandora nebo Okay přece vždy potěší.

Nákupní šílenství jako první odstartují právě e-shopy již 25.12. a postupně se k nim přidají i kamenné obchody, které první zákazníky přivítají už 27. prosince.

Slevy, akce a výprodeje

Jak nepodlehnout nákupní horečce a rozeznat, zda je daná sleva skutečnou slevou a nákup se opravdu vyplatí? Viz, na co nás obchodníci nejvíce lákají.

• Jedna z nejnekalejších praktik některých obchodníků souvisí právě s cenou zboží. Není totiž žádnou raritou, že některé obchody ceny zboží nejdříve navýší, aby je pak mohli následně snížit. Řeč je o fiktivní slevě. Ve skutečnosti si totiž zákazník nakoupí zboží za původní cenu. Všímejte si cenovky. Pokud na těch se slevou chybí původní cena, může jít o právě tento případ.

• Ošidit se však můžete i zcela jiným způsobem. Někteří obchodníci totiž s oblibou vykládají na své pulty i několik let staré kolekce, kterých se neumí zbavit. Vy tak sice nakoupíte se slevou, ale zaplatíte za něco, co má možná mnohem nižší hodnotu.

• Nalákat na výhodnou nabídku nás mohou i jinak. Asi všichni známe výhodné nabídky 2 + 1 zdarma. Cena za jeden kus však bývá obvykle vyšší, než by byla například při slevě – 50%.

Ohodnoťte tento článek:
1
Právě čtete

Výhodné nákupy nekončí! Těšte se na povánoční výprodeje?