Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Vyfoť si své zvířátko. V Zoo Liberec se soutěží o nejlepší fotku mláďat

Redakce

Redakce

11. 7. 2011

Zoo Liberec vyhlásila fotografickou soutěž. Až do 21. září se můžete zúčastnit s fotografiemi letos narozených mláďat. A že jich není málo!

FOTO: Orel bělohlavý z liberecké zoo

Orel bělohlavý z liberecké zoo. Zdroj: archiv Zoo Liberec

Na prázdniny vyhlásila Zoo Liberec již 8. ročník soutěže o nejlepší fotografii tamní zvířeny. Letošní ročník bude zasvěcen novým přírůstkům. Není třeba se obávat, že by bylo toto kritérium nějakým omezením. V letošním roce se již stihlo narodit úctyhodné množství nových „liberetčátek“.

Z těch nejčerstvějších můžeme jmenovat červnového takina čínského a orla bělohlavého. V květnu do výběhů a voliér přibyli tři rysové karpatští, gibon bělolící, párek koz šrouborohých a kozorožců dagestánských a letošní, v pořadí již druhá, žirafka Rothschildova.

Jak se zúčastnit

Své výtvory můžete zasílat v papírové podobě ve formátu A4 na adresu Zoo Liberec až do 21. září. Váš osobní vkus nebude nijak limitován – fotografie mohou být jak černobílé, tak barevné. Do soutěže ale nebudou přijaty fotografie zaslané elektronicky.

Ať už jste tedy amatérští nadšenci nebo zruční profesionálové, vyražte během prázdnin s foťákem do liberecké zoo. Odměnou vám kromě příjemného pobytu a pokoukání může být i některá z cen. Soutěžit se bude o volné vstupy do zoo, permanentní vstupenky a další věcné ceny.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vyfoť si své zvířátko. V Zoo Liberec se soutěží o nejlepší fotku mláďat