Menu
TOPZINE.cz
Krása

Vybrali jsme nejlepší vánoční dárky pro ženy. Parfémy i zájezdy letí

Redakce

Redakce

15. 12. 2011

Začínáte být nervózní z pomyšlení, že se blíží doba vánoční a vy ještě nemáte dárky? TOPZINE.cz vám poradí 10 nejlepších dárků pro ženy. Ať už pro partnerku, babičku, sestru nebo matku.

FOTO: Dárky

Letos za dárky až 5 % lidí utratí více než 10 tisíc Kč., Zdroj: sxc.hu

1. Šperk

Řetízek, prsten, náramek nebo třeba hodinky? Při výběru je nutné zaměřit se na pár věcí. V případě, že žena nosí stříbrné šperky, nekupujte jí žluté zlato, a naopak. Důležité je také vybrat správný typ. Pokud vybíráte spíše pro decentní dámu, snažte se o eleganci. Pokud pro teenagerku, můžete popustit uzdu fantazii.

2. Parfém

Nic není tak svůdného jako žena zahalená do sexy vůně. Zkuste vzít ženu, kterou chcete obdarovat, do obchodního domu a tam ji zavést na očuchávací zkoušku. Je lepší dopředu vědět, co by si přála. Ať vám vybere několik parfémů, které jí voní, a vy už z nich vyberte jen jeden. Bude překvapená a vy se při tom nevystavujete riziku špatného výběru.

3. Zkrášlovací procedury

Od návštěvy kosmetičky, přes kadeřnici nebo masáže. Poukaz na tyto služby se pod stromečkem nikdy nesetká s neúspěchem. Proto tedy směle do toho!

FOTO: Luxusní podprsenka

Pokud chcete kupovat spodní prádlo, vždy si zjistěte správnou velikost

4. Lázně

Velmi oblíbenými se poslední roky staly zážitky místo věcných dárků. Můžete tedy věnovat lázeňský pobyt. Může být týdenní, ale i víkendový. Dají se koupit i takové, kde už jsou v ceně masáže, lázeňské procedury nebo například neomezené vstupy do bazénů. Samozřejmostí je i stravování a různé hotelové akce.

5. Nalepovací dekorace na zeď

Velmi příjemné ozvláštnění i toho nejobyčejnějšího interiéru. Můžete si vybrat různé barvy, tvary i velikost. Je libo květinu, zvířátka nebo slavné osobnosti? Nalepovací dekoraci můžete mít přesně podle gusta.

Dejte muži k Vánocům netradiční a originální dárek. Poradíme vám

6. Kuchyňské spotřebiče

Žádná žena nebude zklamána z pomocníka, který jí ušetří práci. Opět je nasnadě porozhlédnout se po kuchyni nebo věnovat větší pozornost tomu, co žena říká, že jí chybí.

7.  Spodní prádlo

Sportovní, sexy, klasické? Věnujte pozornost tomu, co žena nosí. Když už to bude váš hlavní vánoční dar, kupte set. Tedy kalhotky i podprsenku a neohlížejte se na cenu. Důležité: Vždy si zjistěte velikost! Zvlášť, pokud to kupujete pro partnerku. Nebude na vás vrhat dobré světlo, pokud rozbalí prádlo o velikost menší.

FOTO: Eiffelova věž

Jako dárek Silvestr v Paříži?

8. Jazykový kurz

Není tajemstvím, že v dnešní době je jazyk jedním z nejdůležitějších umů. Ne nadarmo se říká, že kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem. Takže co takhle vybrat jako dárek z široké škály jazykových kurzů? Výběr máte opět z intenzivních víkendových kurzů, dlouhodobých nebo třeba kurz, který obdarovaná prožije za hranicemi naší země i několik měsíců.

Vánoce a Silvestr se blíží. Přečtěte si řadu zajímavostí

9. Zájezd

Nemáte hluboko do kapsy a chcete udělat radost i sobě? Vyražte po Vánocích na zahraniční zájezd. Co takhle Kuba, Karibik nebo lyžovačka v Alpách? V případě, že nemáte zase tolik peněz, co takhle prožít Silvestr na poznávacím zájezdu? Ceny nejsou extrémně vysoké a cestovní kanceláře lákají do Paříže, Itálie nebo Velké Británie.

10. Drogistické zboží

Klasika, kterou ovšem každá žena nutně potřebuje. Pokud vejdete do drogerie před Vánoci, hned na vás kouká několik balíčků od různých firem, v kterých jsou obsaženy alespoň tři výrobky. Pokud se nechcete příliš zatěžovat s výběrem, můžete sáhnout i po této variantě. Pokud chcete něco kvalitnějšího, není od věci stavit se například v kadeřnickém salonu, kde můžete koupit kvalitní výrobky na vlasy nebo u kosmetičky, kde naopak na obličej.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vybrali jsme nejlepší vánoční dárky pro ženy. Parfémy i zájezdy letí