Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Vůně a parfémy: Doplňky, které nesmí chybět!

Když se řekne oblíbená vůně, někdo si představí vůni čerstvě namleté kávy, jiný zase vůni rozkvetlé zahrady, jarního vánku, oblíbených orientálních dřevin, vůni citrusů či sladké odměny. Výhodou je, že většinu těchto potěšení pro naše čichové buňky můžeme mít v podobě parfémů stále při sobě. Zvolený parfém vypovídá mnoho o naší osobnosti, navíc s ním perfektně doplníte každý outfit.

Vůně pro každou příležitost

Parfémů existuje nepřeberné množství. I zvolením vhodného typu dokážeme „vyšperkovat“ slavnostní oděv nebo doplnit náš běžný look. Při výběru je nutné brát v potaz naši osobnost, na jaké příležitosti bude převážně určen a kolik do něj chceme investovat. Při výběru budeme vybírat z minimálně čtyř kategorií, sestupně podle procenta vonných látek. Pamatujte, čím vyšší procento vonné látky v parfému, tím déle vydrží vonět.

  • Parfém
  • Parfémová voda (také pod názvem Eau de Parfum)
  • Toaletní voda (také pod názvem Eau de Toilette)
  • Kolínská voda (také pod názvem Eau de Cologne)

Pokud hledáte kvalitní vůně a parfémy, pod tímto odkazem naleznete to správné místo. V nabídce je mnoho okouzlujících vůní, které si zamiluje jak ženské, tak mužské srdce. Kromě samostatných vůní zde můžete zakoupit i flakony na parfémy či dárkové sady, které jistě vykouzlí úsměv. A slyšeli jste o tzv. „Niche parfémech“? Jde o speciální vůně vyrobené z velice vzácných ingrediencí, což z nich činí mimořádně vyjímečné kousky. I takové parfémy zde naleznete. Každý si tu jistě najde to své a navíc za velice příznivé ceny, i v případě luxusních parfémů.

Parfém: Vhodný dárek pro všechny

Nejen ženy a dívky ocení originální parfém, ale i muži jsou rádi obdarováni oblíbeným decentním parfémem, jenž doplní jejich pracovní oblek či sportovní vůní, která dá vyniknout jejich mužné stránce. A nezapomínejte ani na ty nejmenší. I malí rošťáci a malé parádnice milují voňavky, zvolit můžete některou z jemných sportovních pro chlapečka či sladce květinových pro holčičku. Správnými parfémy obdarujete všechny a nikdy nešlápnete vedle – a nezáleží na příležitosti. Parfémy jsou vhodným dárkem pro všechny události – narozeniny, svátky, výročí. A pokud váháme, jakou vůni zvolit, berme vždy v potaz povahu obdarovaného, případně si nechme poradit.

Navíc se blíží květnový Den Matek, proč nevyužít tento svátek ke koupi maminčina oblíbeného parfému?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vůně a parfémy: Doplňky, které nesmí chybět!