Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Vstupenky na hudební festival Okoř 2012 jsou vyprodány, hlásí pořadatelé

Martin Peška

Martin Peška

15. 8. 2012

Pomyslnou bránou festivalu Okoř, který se uskuteční už tuto sobotu 18. srpna v prostranstvích přilehlých ke stejnojmennému hradu, projdou jen ti, kteří si stihli včas zakoupit vstupenky v předprodeji.

FOTO: Festival Okoř - ilustrační fotografie

Zdroj: festivalokor.cz

„Na místě už k dostání nebudou,“ potvrdila za vyprodaný festival mluvčí Johana Turnerová. Jednodenní open air festival v podhradí hradu Okoř nalákal celkem 5.000 návštěvníků na koncerty Davida Kollera, Nigthwork, Tomáše Kluse, Mig 21, Mandrage, Anny K či Marty Kubišové.

„Je mi upřímně líto všech, kteří se na náš festival chystali a odkládali koupi na poslední chvíli. Prosíme všechny ty, kteří čekali na koupi až na místě, aby zbytečně nevážili cestu na Okoř,“ vyzvala skrze média pořadatelka festivalu Hana Petřinová.

Areál, do kterého bude bezpečnostní služba vpouštět jen lidi s platnou vstupenkou, bude otevřen ve 13:00, samotný festivalový program začne ve 14:00 koncertem skupiny Mandrage a zakončí jej vystoupení Davida Kollera.

Kvůli festivalu bude zavedena kyvadlová doprava z pražského Vítězného náměstí a z Kladna na Okoř a zpět. „Pro ty, kteří si budou chtít užít romantické louky pod zříceninou hradu Okoř až do ranního rozbřesku, bude připraveno stanové městečko,“ dodala Turnerová.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vstupenky na hudební festival Okoř 2012 jsou vyprodány, hlásí pořadatelé