Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Votvírák 2010 zveřejnil svůj nabitý program!

Redakce

Redakce

2. 3. 2010

votvirakJako každý rok, i letos nám letní festivalovou sezónu otevře multižánrový Votvírák v Milovicích u Prahy. Ve dnech 11. až 13. června zde vystoupí řada českých, ale i slovenských kapel.

Zdroj: www.votvirak.cz

Fanoušci Votvíráku, Zdroj: votvirak.cz

Michal Dvořáček, zpěvák skupiny Enter, odpověděl na otázku, zda se na letošní Votvírák těší: ,,Těšíme, jelikož Votvírák není žádnej úchylnej strejda, kterej dělá do mladých. Pan Votvírák je festival s úžasnou atmosférou, spoustou dobrý muziky a hlavně nadčasovýho obecenstva.“

Fanoušci hip hopu se mohou těšit na téměř kompletní špičku česko-slovenské hiphopové scény. Na hip hop stagi se letos objeví BPM se svým osobitým stylem projevu, PSH, PIO Squad, ale i slovenští Rytmus + Kontrafakt nebo třeba Moju Reč.

Na dalších scénách budeme moci slyšet například českou kapelu Olympic v čele s Petrem Jandou, ústeckou kapelu UDG, kapelu Fate Magazine, O5&Radeček, Michala Hrůzu a Kapelu Hrůzy, dále pak Čechomor, který na festivalu bude hrát vůbec poprvé, přijedou i slovenští No Name a kapela Mig 21 s Jirkou Macháčkem. Jako v minulých ročnících festivalu, i letos se můžeme těšit na kapely Wohnout, Krucipusk, Doga nebo Legendy. Mezi dalšími hosty bude Xindl X, Tomáš Klus, kapela Znouzecnost nebo  Anna K.

Opět vystoupí i skupina Legendy se vrací, jejichž producent a člen Petr Šiška o Votvíráku řekl: ,,Je to jedinečný festival, ať už svým početným publikem či superatmosférou, a protože se říká do třetice všeho dobrého i zlého a my budeme na Votvíráku už potřetí, sám jsem zvědav, jak se nám náš set povede.“

Na minulý ročník festivalu přijelo do Milovic přes 100 tisíc fanoušků a letos to možná bude ještě více.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Votvírák 2010 zveřejnil svůj nabitý program!