Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

VotočVohoz ti dává slovo!

VotočVohoz, největší bezplatná burza oblečení v Čechách, spouští první blog, na který může psát každý a o všem, co ho zajímá. I ty! V barevném světě VotočVohoz se vše točí kolem stylu, módy, kreativity a DIY. Všechno, co hýbe naší komunitou, zde bude zachyceno a okomentováno v koláži osobních dojmů.

Jestli jsi kreativní a vždycky jsi snil(a) o tom podělit se o své nápady s více než třicetitisícovou komunitou, která VotočVohoz vytváří, tak neváhej a přihlas se do naší soutěže, vyplň registrační formulář co nejnápaditějším obsahem a pak už jen počkej, kolik lidí ti dá svůj hlas. Prvních 15 nejoblíbenějších a nejtalentovanějších účastníků dostane povolení publikovat na blogu VotočVohoz a čas od času bude moct se svými články vyhrát nějakou pěknou cenu.

Jestli už blogerkou nebo blogerem jsi, máš jedinečnou příležitost rozšířit okruh svých čtenářů, které dovedeme rovnou na tvůj blog. A pokud zatím nebloguješ, máš jedinečnou příležitost vyzkoušet si, jaké to je, a založit si vlastní základnu fanoušků.

Více informací dostanete na www.votocvohoz.cz/blog!

Moc se na vás těšíme a přejeme úspěšné hlasování!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VotočVohoz ti dává slovo!