Menu
TOPZINE.cz
Nákupy a nakupování

Vodní hračky nejsou jen pro děti

Redakce

Redakce

5. 7. 2010

Léto je konečně tady a nejlepší způsob, jak si ho užít, je vyrazit někam k vodě. Ne každého však baví se celý den povalovat na dece a sem tam si jít zaplavat. Pokud tedy i vy patříte mezi aktivnější typy, máme pro vás několik nápadů, jak si vodní radovánky ještě více zpříjemnit.

Potápěčské brýle, Zdroj: pictures.com

Vzpomínáte si ještě na to, když jste byli malí a rodiče vás nutili si při každém koupání vzít do vody kruh a nafukovací křidélka? Pamatujete si, jak jste s těmito bezpečnostními opatřeními byli neohrabaní a neschopní jakéhokoli pohybu ve vodě? Tenkrát mnozí z vás vodní hračky doslova nenáviděli. S věkem se však přístup mění. Řada dospělých by dnes bez těchto drobností k vodě za žádnou cenu nevyrazila. A obchodní domy jsou v tuto chvíli dostatečně vybavené pro hrátky ve vodě.

Podvodní říše

Ať už se chystáte k moři, k rybník,u nebo do bazénu, nezapomeňte si s sebou přibalit potápěčské brýle a šnorchl. Pozorování ryb a rostlin pod vodní hladinou je úžasná podívaná a v případě koupání v bazénu brýle ochrání vaše oči před chlorovanou vodou. Cena kvalitních brýlí se pohybuje kolem čtyř set korun a šnorchl seženete ještě o stovku levněji.

Podvodní fotoaparát, Zdroj: pictures.com

Chcete-li se o nádherný pohled na svět pod vodní hladinou podělit se svými známými, pořiďte si fotoaparát do vody. Na trhu je mnoho fotoaparátů tohoto typu, bohužel jsou však většinou poměrně drahé. Řešením by mohlo být vodotěsné pouzdro. Jde o speciální obal, do kterého vložíte klasický fotoaparát a můžete vesele fotit pod hladinou. Cena pouzder je přibližně pět set korun.

Ruce vzhůru

Pro ty, kteří si i v dospělosti rádi hrají, jsou tu vodní pistole. K dostání jsou malé pistolky, které lze pořídit za mnohdy zanedbatelnou částku, ale i velké bouchačky s pumpou za čtyři sta korun a výše. Možností je nepřeberně, pistolky se vyrábí v různých barvách a typech.

Pistole na vodu, Zdroj: photobucket.com

Pokud vás ani jedna z možností nezaujala, můžete zvolit klasické nafukovací hračky. Zakoupit lze nafukovací lehátka, zvířata nebo barevné míče. K dostání jsou však i daleko propracovanější hračky. Co třeba nafukovací vodní volejbal nebo branku na vodní pólo? Pořadatelé zahradních party jistě ocení plovoucí bar na chlazené nápoje.

Takže pokud jste se už pro některou z hraček rozhodli, stačí obléknout plavky, obvolat kamarády a vyrazit vstříc letním zážitkům a vodnímu dobrodružství.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vodní hračky nejsou jen pro děti