Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Vlasové doplňky jsou tou pravou třešničkou na vašem outfitu

Redakce

Redakce

17. 2. 2011

Všimli jste si, jak se na sebe lidé čekající na autobus, který má už pět minut zpoždění, usmívají? I lidé procházející se v parku se svými čtyřnohými mazlíčky sem tam vykouzlí na tváři cosi, co je možné považovat za první jarní úsměv. Je to tak, jaro se nám pomaloučku probouzí a asi jako většina věřím, že ledové dny jsou již za námi.

FOTO: Čelenka

V davu nezapadnete, zdroj: Claire’s

Čepice a různé ušanky můžou ulehnout ke spánku, začíná sezóna vlasových doplňků! Vyřádí se rebelky, princezny, milovnice přírody i střídmější povahy. Obchody jsou plné nejrůznějších ozdob do vlasů, které zaženou jarní únavu. Je jen na vás vybrat si tu pravou.

FOTO: Gumičky do vlasů

S jednoduchým culíkem budou kamarádit, Zdroj: Topshop

Jednoduchý outfit můžete zpestřit třeba čelenkou. Čelenky jsou k dostání v různých šířích, barvách a s nepřeberným množstvím ozdob. Na stojanech plných doplňků se kromě čelenek nacházejí různé spony, skřipce či hřebínky do vlasů. A to s kamínky, pestrobarevné, perleťové, dřevěné nebo dokonce ve tvaru exotických zvířat.

FOTO: Vlasové doplňky

Bronz varianta pro případy, kdy se chcete držet při zemi, Zdroj: Topshop

Pro odvážné ženy jsou tu miniaturní kloboučky, které vypadají originálně a vtipně zároveň. Tyhle nepřehlédnutelné pokrývky hlavy jsou vyráběny v různých stylech, barvách, materiálech i velikostech. Kloboučky, které často zdobí síťka, pírko či stuha, se výborně hodí na slavnostnější příležitosti, jako je ples, koncert nebo divadlo.

FOTO: Textilní květiny do vlasů

Univerzální doplněk na klopu saka i do vlasů, Zdroj: H&M.com

Ať už patříte mezi ženy držící se při zemi, nebo se naopak řídíte heslem čím větší, tím lepší, letos si určitě přijdete na své! Délka vlasů vaší fantazii rozhodně meze neklade. Pomozte tedy jaru v jeho probouzení a tu správnou jarní atmosféru navoďte pro začátek alespoň ve vlasech, které jsou korunou ženské krásy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vlasové doplňky jsou tou pravou třešničkou na vašem outfitu