Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Vladivojna La Chia na sólové desce odhalí svou druhou tvář

Martin Peška

Martin Peška

12. 9. 2009

vladivojnaZpěvačka Vladivojna La Chia, která za svou kariéru předskakovala například na pražském koncertu Marilyna Mansona či před ostravským vystoupením Scorpions, vydala s ostravskou elektro-rockovou skupinou Banana tři alba. Nyní se fanoušci mohou těšit z jejího sólového alba s deseti skladbami. Podle prvních informací by se na desce měly objevit skladby směřující více k popu a folku.

Foto: archív zpěvačky

Foto: archív zpěvačky

Původní domácí formaci Vladivojny nahradila na nové desce kapela ve složení Aleš Bajger (akustická  kytara, aranže, back vokály),  Terezie Kovalová (violloncelo, back vokály) a Sylvie Bee (back vokály). Nahrávací studio navštívil i kytarista Amit Chatterjee.

„S Bananou jsem reprezentovala svou divočejší náturu, ale vedle toho jsem si doma připravovala také tuto jemnou muziku, která uspokojovala druhou část mé bytosti, která je v podstatě velmi něžná,“ prozradila Vladivojna.

Některé z deseti skladeb, které se mají na novém CD objevit, měli někteří fanoušci možnost slyšet na vybraných českých festivalech. Objevit se má i tvorba schraňovaná od roku 2005, za první singl si zpěvačka určila Tajemství Lotopu.

Úspěchy Vladivojna slavila už kdysi v Polsku, když se před třemi lety objevila v hitparádě Nezawisla Lista Przebojuw rádia Krakow na vedoucí pozici písnička La Rezistence.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vladivojna La Chia na sólové desce odhalí svou druhou tvář