×
TOPZINE.cz

Vladimír Mišík pokřtil nové čtyřcédéčko Déja Vu

Misik_Deja_Vu_2009_010V úterý 24. listopadu proběhl v pražském baru Kuře v Hodinkách křest CD boxu Déja Vu legendárního Vladimíra Mišíka a kapely Etc…, se kterou koncertují již od sedmdesátých let. Za desítky skladeb jmenujme alespoň Stříhali dohola malého chlapečka nebo Jednohubky.


Vladimír Mišík, Foto: Karel Slabý, Topzine.cz
Vladimír Mišík, Foto: Karel Slabý, Topzine.cz

Jedná se o první ze dvou čtyřcédéček, která rekapitulují dlouholetou tvorbu skupiny, která se stala jednou z nejzásadnějších pro naši rockovou scénu. Tentokrát se jedná o remasterovaná první čtyři alba, která Mišík s kapelou Etc... stvořil.

Z analogových pásů se díky moderní technice podařilo dostat mnohem víc než v době vydání, zvuk je tedy výrazně bohatší a kulatější. Setu prospělo také originální provedení ve formátu DVD krabičky ve hravé grafické podobě. Padesát více či méně známých písniček obsahuje také několik nejen singlových bonusů, ale i anglické verze skladeb pod názvem They Cut Off The Little Boy’s Hair.

Kromě jednotlivých alb v pošetkách se uvnitř skrývá také osmadvacetistránkový booklet s kompletní dokumentací, aktuálním rozhovorem Vladimíra Mišíka s publicistou Ondřejem Bezrem, vybranými texty písní a několika fotografiemi.

Mišík momentálně také pracuje na úplně nové desce, jejíž vydání pod jeho vlastním jménem a nezávislým labelem 100Promotion se zatím plánuje na jaro příštího roku. Pokud nechcete čekat a raději byste se podívali na živý koncert, máte tak možnost učinit například v Jihlavě 3. prosince, v Plzni společně s Blue Effect 22. prosince, nebo v Praze 10. prosince a 10. ledna, další aktuální termíny najdete na stránkách kapely.

[album:

Vladimír Mišík & Etc… – Déja Vu (1976-1987)

Supraphon, 399,- Kč

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..