Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Vizovické trnkobraní má silného koně: Omegu!

Gabriela Honková

Gabriela Honková

30. 8. 2009

trnkobrani_2009_omegaSobotní večer ve Vizovicích rozproudila legendární maďarská skupina Omega. Na jejich výkon se přišli podívat jak čestí tak i maďarští fanoušci. Před Omegou vystoupili na pódiu esa jako skupina Kryštof, Peter Nagy a Indigo, Jiří Schmitzer a také Buty. Na dalších stagích byli k vidění Sunrise, David Kraus a kapela, Gangalabasta.

Omega. Ikona maďarské veřejnosti, která se zapsala do povědomí diváků svými chytlavými hity, vystoupila na hlavní scéně Vizovického trnkobraní ve 22 hodin. Vystoupení plné světelných efektů podporované umělým dýmem zanechalo v divácích české i maďarské národnosti nesporně silný zážitek.

Skupina Kryštof, která vystoupila před Omegou, rozproudila diváky svými hity a tím tak připravila perfektní zázemí pro nadházející megakoncert.

Nechyběli ani Buty, kteří předvedli show s moderátory. Ta měla  napodobovat jukebox. Publikum bylo rozděleno na dvě poloviny a každý z moderátorů oslovil nějakého fanouška ze své poloviny, který si mohl přát nějakou píseň od této skupiny. Fanoušci si poté svým hlasitým projevem určili, která ze dvou nabídnutých variant písní skupina Buty zahraje. Na Bonver stage se odpoledne konalo The Crossroads, vystoupení semifinalistů soutěže RGM Live Space.

Celý den panovala příjemná atmosféra, stánky s občerstvením i upomínkovými předměty byly v plném proudu, kolotoče umístěny vedle areálu trnkobraní dostávaly nápor lidí, kteří si chtěli vyzkoušet, co jejich žaludek po vyčerpávající předchozí noci asi vydrží. V areálu byl umístěn i simulátor nárazu, kde si mohla veřejnost vyzkoušet, co s tělem udělá prudký náraz v autě při  třicetikilometrové rychlosti. Samozřejmě zajištěni pásem.

Večer ukončila na trnkobraní show Jet Fever a XTR. Celodenní hudební maraton skončil ve tři hodiny ráno.

[imagebrowser id=44]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vizovické trnkobraní má silného koně: Omegu!