Menu
TOPZINE.cz
Z domova

Víte, jak vypadá okamžitý výkup nemovitosti v praxi?

Představte si, že byste mohli svůj dům či byt prodat už během několika dní. Ukážeme vám, na co se v takovém případě připravit, a jak vlastně celý proces vypadá.

Inspirovali jsme se u specialistů – realitní kanceláře Edox reality, vykupující a prodávající nemovitosti v Praze a jejím okolí. Slibují, že vše zařídí od A do Z, a podle našich zkušeností, četných recenzí dosavadních klientů, rozhodně nepřehánějí.

Jednoduché první kroky

Pro kontaktování kanceláře stačí v jednoduchém kontaktním formuláři zanechat své telefonní číslo (třeba i s časem, během něhož telefonát preferujete), nebo zavolat na bezplatnou telefonní linku, která je v provozu nejenom od pondělí do pátku, ale také během víkendu. A to ve velmi vstřícných hodinách – 8:00 – 22:00 hod.

Téměř okamžitě se vám ozve pověřený zástupce realitní kanceláře, který si vyptá veškeré náležitosti a připraví se na vaši schůzku.

Množství služeb zdarma

„Nemovitost v Praze je sama o sobě velmi lukrativním zbožím, její cenu tedy není třeba snižovat nesmyslnými poplatky,“ tak by se dal shrnout další postup odborníků. Je třeba si domluvit schůzku s realitním makléřem, který nemovitost prohlédne. Ještě stále nejde o nic závazného, a vy přitom získáte odhad ceny nemovitosti zdarma a množství cenných rad.

Pokud vše klapne, postará se za vás realitní kancelář Edox reality i o veškeré další nutné náležitosti.

Vysoké výkupní ceny nemovitostí

Výkupní cena, se kterou můžete počítat, se pohybuje až k 95 % tržní ceny nemovitosti. Díky úzké specializaci mají obchodní zástupci skutečně maximální přehled, takže na svém rozhodnutí zaručeně neproděláte. A využít můžete i další služby, jako je výměna nemovitostí, privatizace bytů, pomoc v případě exekuce a další. Stačí udělat první krok na Edoxreality.cz.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Víte, jak vypadá okamžitý výkup nemovitosti v praxi?