Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Víme, jak na sexy kostým anděla a čerta

Redakce

Redakce

6. 12. 2010

FOTO: Kostýmy čerticePřevlékání za Mikuláše už vás neláká a na párty se vám nechce? Ale co jinak s mikulášským večerem?  Připravte své drahé polovičce sexy překvapení, na které jen tak nezapomene! Připravili jsem si pro vás pár nápadů.

FOTO: Sexy dámské spodní prádlo

V sexy spodním prádle se skrývá mnoho překvapení, Zdroj: New Yorker

Věřím tomu, že snad všechny pány, spíš než nadílka, potěší ta, která mu nadílku předá. A pokud má na sobě nějaký povedený kostým, tak i sebevětší milovník tradic zapomene na košík s ovocem a sladkostmi. Tak proč nevyužít vhodné příležitosti a partnera stylově nepřekvapit?

A teď jen záleží jen na vás, k čemu máte blíž. Mikuláš moc rajcovní vážně není, blondýnky se spíš hodí na roztomilé andílky, tmavovlásky spíš evokují peklo a sluší jim červená. Ale záleží, na co se zrovna cítíte, a taky na tom, co za poklady skrývá vaše skříň.

FOTO: Kostým Anděla

Kostým Anděla, Zdroj: ptakoviny.biz

Jak na to?

Ty z vás, které překvapení chystají už dlouho, možná zašly do půjčovny kostýmů a půjčily si kostýmek z rukou profesionálů. Většina z nás tak prozíravá pravděpodobně nebyla, tak se podíváme na to, jak se originální a hlavně svůdný modýlek dá vytvořit i z domácích zásob.

Pokud jste se rozhodla pro ztvárnění andílka, budete logicky potřebovat spoustu bílých hadříků a doplňků. Ideální jsou přiléhavé šaty a alespoň podkolenky. Pokud nemáte, sáhněte po tričku, tílku, halence, prostě po tom, co máte, a doplňte jej sukní nebo jen legínami. Pokud jste anděl opravdu odvážný, poslouží i pěkné bílé prádlo (jako třeba modelkám na přehlídce Victoria´s Secret).

FOTO: Kostým pro Anděla a doplňky

Kostým pro Anděla a doplňky, Zdroj: ptakoviny.biz

Pod symbolem anděla si představíme nevinnost a čistotu. Toho se držte i při výběru účesu a make-upu. Klasicky známe dlouhé blond vlasy natočené do dokonalých loken. Komu ale bude vadit culík nebo drdol? Pokud jste vlastnicí svatozáře, nezapomeňte si ji nasadit. Stejně poslouží i hvězda z alobalu decentně přilepená na čele.

A co křídla? Jestli nemáte nic lepšího na práci, vezměte tvrdý papír, vatu nebo alobal a křídla vyrobte. Velký výběr najdete také v papírnictvích. Věřím ale tomu, že vašeho milého potěšíte i bez křídel, takže na ně klidně můžete zapomenout.

Andílkovi nesmí chybět košíček se sladkostmi a v případě překvapení pro přítele i trocha rajcovního chování. Jste sice nevinná a sladká, ale pro ten správný efekt to chce i kousek dračice v těle.

FOTO: Sexy dámské spodní prádlo

Inspirujte se a pořiďte si jeden ten sexy kousek, Zdroj: Ann Christine

Přesným opakem anděla je hravá čertice. Z šatníku se budou hodit černé a červené kousky. Nezapomeňte na mini sukni, punčochy a ocásek. V tomto směru se jako čertík můžete rozdovádět víc než anděl.

Červené růžky jsou pro čertici stejně důležité jako pro anděla hvězda a dají se koupit levně a skoro všude, proto do nich zaivestujte. Naopak vidle můžete vynechat, ty vašeho přítele určitě zajímat nebudou.

FOTO: Čertovské růžky

Čertovské růžky, Zdroj: ptakoviny.biz

K dokonalosti vše přivedete červeným lakem na nehty a rudou rtěnkou. Jinak to s líčením nemusíte moc přehánět. A co s vlasy? Většinou známe rozčepýřené roští a spoustu laku. I to je možnost, ale můžete na to jít i jinak  a vyčesat si přísný culík nebo drdol. Tak pěkně vyniknou růžky.

A nakonec – správný čert potřebuje i pytel. Po naši záležitost se bez něj dá v klidu obejít, lepší bude zvolit malou kabelku, ve které váš milý najde odměnu.

FOTO: Kostým čertice

Sexy kostýmy čertice, Zdroj: ptakoviny.biz

Tak či onak, pro dokreslení správné atmosféry je také potřeba něco udělat. V případě nebe nezapomeňťe na bílé svíčky, pomalou hudbu, prostě romantiku. Vhod přijde i šampaňské nebo bílé víno. Jako čertice se můžete pěkně vyřádit. Zvolte nějakou rajcovní hudbu, zhasnětě a svítit nechte jen pár svíček. Milého jistě potěší i něco malého na zub a trocha alkoholu.

Co dodat? Snad jen to, že za takovou práci, by se vám váš drahý měl dostatečně odměnit. A když na to nepříjde sám, zavyhrožujte mu, že ho odnesete do pekla!

Vymysleli jste nějaký zajímavý outfit? A jak to dopadlo?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Víme, jak na sexy kostým anděla a čerta