Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Videoklipy: Pitbulliáda právě nastala

Redakce

Redakce

14. 2. 2010

rapper-pitbull-600x338Ve svých sexem nabitých videoklipech se rád stylizuje do role chrabrého hrdiny, bohatého gentlemana či vytouženého sexidolu. Je mu devětadvacet let, má velký rapperský potenciál a bez krásné ženy po boku ho ve společnosti jen tak nezahlédnete. Takový je rapper Pitbull. Pojďme se mrknout na jeho klipy!

Rapper Pitbull. Zdroj: pitbullmusic.com

Rapper Pitbull. Zdroj: pitbullmusic.com

Jako správný pitbul si i drsňák Armando Christian Pérez urval svoje místo ve světě showbyznysu. Tento Kubánec si svou slavnou image vytvořil nejen na luxusu, ale především na houfech vyzývajících žen s bujnými křivkami. Nic jiného na vás nečeká ani v jeho klipech. Blondýny, brunety, bělošky nebo černošky; na tom Pitbullovi nikdy nesešlo. Důležité je zkrátka jen to, aby si každý, kdo se na klip podívá, mohl vybrat podle svého vkusu.

Rap bývá zpravidla založen na osobních zpovědích z kritických životních momentů a u Pitbulla tomu nikdy nebylo jinak. Začínal s rappem už na střední škole, kde se to jeho horkými chvilkami přímo hemžilo. V Miami žil pouze s matkou, která ho v šestnácti letech vyhodila z domu, protože se jí silně nezamlouvala jeho dealerská kariéra. Od té doby se už musel protloukat sám.

Velký vliv miamského hip-hopu byl podle jeho slov znát hlavně na prvním albu, které ale nevydal. Skutečné album se mu povedlo vydat až o tři roky později – v roce 2004. Dostalo název M.I.A.M.I. a spolu s ním vypustil do světa i videoklip Toma, se kterým mu vypomohl Lil Jon.

Druhou povedenou desku El Mariel, představující loď s kubánskými uprchlíky, světu předvedl roku 2006. Pitbull se ji rozhodl věnovat svému v té době čerstvě zesnulému otci. V Americe byla deska El Mariel dlouhou dobu na výsluní, byla tedy ještě o kapku úspěšnější než původní debutové album. Nakonec z ní vzešly tři singly – Bojangles, Ay Cicho a Dime/Tell me (Remix).

Dalším, již třetím úspěšným albem Pitbullovy kariéry bylo The BoatLift, z něhož zaujala hlavně skladba Go Girl. Spolupracoval na ní se zpěvačkou Trinou a společně natočili další typicky americký klip zaměřený na záběry prsou a zadků, co za pohled rozhodně stojí.

Ženami obdivovaného, bezohledného chlapáka Pitbulla jste si v českých médiích mohli poprvé pořádně všimnout až po vydání videoklipu I Know You Want Me (Calle Ocho), se kterým v českých hitparádách skutečně zabodoval. Arogantní a sexuální texty zakomponované do rytmického tucání českému publiku přímo učarovaly, a tak nebylo ani hodiny, kdy bychom Pitbulla nezaslechli v rádiu nebo si na něj nezatancovali v music barech.

Dobře rozbalenou show si v Česku udržel i s dalším klipem Hotel Room Servis. Opět v něm byly samé svíjející se ženy, které chtěly Pitbulla alias Armanda Bonda stůj co stůj svléknout. Pitbull ve svých klipech rád ženy obměňuje. Přeci jen na to má. Občas ho ale nějaká vážně zaujme a on ji obsazuje častěji. Můžeme se pak jen sami sebe ptát To byla jako protislužba?

Posledním singlem Pitbullova nejnovějšího alba The Rebelution je Shut It Down, který Pitbull natočil a vydal za pomoci Akona. A právě pro tuto hitovku můžete aktuálně hlasovat ve většině českých hitparád.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Videoklipy: Pitbulliáda právě nastala