×
TOPZINE.cz

VIDEO: Ve filmu Thor se objeví i Jeremy Renner jako Hawkeye!

OBR: Film ThorV režii Kennetha Branagha brzy vtrhne do kin film Thor, další adaptace komiksu z prostředí společnosti Marvel. Obsazení je jasné, premiéra je jasná a další video je na světě.

OBR: Film Thor
Thor nebude ani tak o mytologii, jako spíš o akci, Zdroj: distributor filmu

Produkce Paramount Pictures vydala nový klip k připravovanému snímku Thor.  Záblesky, hromy, blesky a bitvy s kladivem nebudou chybět ani v tomto novém filmu, jenž je dalším dílem podle komiksu od Marvelu.

Thor kvůli své aroganci a hlouposti dokáže zničit mír v zemi, kterou jeho otec vybudoval. Musí být za to potrestán, a tak je mu odebrána jeho moc. Díky tomu ale postupně začne vnímat svou náklonnost k obyčejným lidem a ke světu vůbec. Jenže poté, co konečně pronikneme do Thorova nitra, přichází další hrozba: vyhlazení lidského druhu.

Trailerů k Thorovi vyšlo už několik, tentokrát ale můžete poprvé vidět Jeremyho Rennera (Smrt čeká všude), který si ve filmu střihne malé cameo – roli Thorova (ne)kamaráda Hawkeye. V tomto klipu je krátce vidět s lukem v ruce, jak stojí v dešti.

V hlavních rolích se objeví Chris Hemsworth jako Thor, Anthony Hopkins v roli Odina a Natalie Portman, jež ztvární Jane Foster.  Po boku jim budou sekundovat Tom Hiddleston, Jaimie Alexander, Rene Russo nebo Samuel L. Jackson. Film režíroval machr na Shakespeara Kenneth Branagh a ve vybraných kinech bude promítán ve 3D.

Thor

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy
USA, 2011

Režie: Kenneth Branagh
Hrají:
Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Colm Feore, Jaimie Alexander, Natalie Portman, Anthony Hopkins, Stellan Skarsgård, Adriana Barraza, Stan Lee, Ray Stevenson, Tadanobu Asano, Idris Elba, Kat Dennings, Rene Russo, Clark Gregg, Cassity Atkins, Samuel L. Jackson

Premiéra v ČR: 28. dubna 2011Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..