×
TOPZINE.cz

VIDEO: Václav Klaus ve filmu o tajemném artefaktu z Chile!

Film: Indiana Klaus
Hlavně se usmívat a mávat Zdroj: youtube.com

Je profesorem ekonomie. Ve svém hledáčku má spoustu mocných a drahocenných artefaktů. Václav Klaus se nezastaví před nikým ani před ničím.

Hlavně se usmívat a mávat, Zdroj: youtube.com

Je až s podivem, za jak krátkou dobu se narodil scénář ke snímku Indiana Klaus and the Pen of Chile (předpokládaný český distribuční název je Indiana Klaus a pero z Chile). Pro scénář byla klíčová skutečná událost. Video o tom, jak český prezident nenápadně schovává pero do kapsy, obletělo celý svět (a získalo si nemalou oblibu). To nemohlo nechat chladným producenta Stevena Spielberga, aby neinicioval projekt ne nepodobný Indianu Jonesovi.

Zatímco scénář ke snímku Indiana Jones a Království křišťálové lebky vznikal asi dvacet let, Pero z Chile se vynořilo jakoby přes noc. Jak naznačuje trailer, půjde o nebezpečnou misi do Chile, kde Klaus bude muset odcizit tamní cennost. Jistě nás čeká dobrodružství plné napětí, divokých honiček a drsných hlášek.

Do hlavní role lákají tvůrci českého prezidenta. Kdo jiný by ho byl schopen zahrát lépe? O roli Václava Klause usiloval i Harrison Ford. Přesto, že titulní roli nezískal, se spekuluje, že by se Ford přece jen objevil na plátně jako Indiana Jones, aby svému profesorskému kolegovi předal pár cenných rad o nebezpečných výpravách.

Výsledek uvidíme již toto léto!Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..