Menu
TOPZINE.cz
Hudba

VIDEO: U-Cee zve na společný koncert s Deadly Hunta & Flavour Band

Denisa Šebestová

Denisa Šebestová

29. 10. 2012

Německý zpěvák U-Cee, nadějný objev na reggae a soulové scéně, vystoupí 31. října 2012 v Lucerna Music Baru. Hosty budou jeho britský kolega Deadly Hunta a tuzemská formace Flavour Band.

play-sharp-fill

Zpěvák U-Cee, vlastním jménem Ussama Soleman, je pro české publikum poměrně čerstvým objevem, ačkoli se hudbě věnuje více než deset let. Zpívá v podstatě od dětství a v rámci nejrůznějších turné stihl procestovat kus Evropy i severní Afriky.

Talentovaný světoobčan

Jeho tvorba se pohybuje na pomezí soulu, reggae a hip hopu. Pochází z bavorského Regensburgu, ale má tuniské a egyptské kořeny. Na svůj pestrý původ naráží i v aktuálním singlu International, laděném na multi-kulti notu. „V Egyptě mě mají za Němce, pro Němce jsem Egypťan,“ zpívá se v songu, který U-Cee uzavírá prohlášením, že se cítí být „International“.

U-Cee momentálně pendluje mezi svým domovským Regensburgem a Prahou. Spolupracuje totiž s mezinárodní formací United Flavour usazenou v Praze. Ta se podílela i na U-Ceeho aktuálním albu International Call.

[youtube-height=25]0zfyAfeQYvM[/youtube]

V Lucerna Music Baru bude U-Ceemu sekundovat britský rapper a zpěvák Deadly Hunta, který je českému publiku známý, tentokrát se však u nás představí poprvé v doprovodu živé kapely. Pódium budou sdílet s Flavour Band, což je vedlejší projekt odvozený od United Flavour, který funguje jako doprovodná kapela. Začátek akce je naplánován na 20:00 a vstupenky jsou k dostání přímo u pokladny v Lucerna Music Baru za 200 Kč v předprodeji nebo 250 Kč na místě.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: U-Cee zve na společný koncert s Deadly Hunta & Flavour Band