Menu
TOPZINE.cz
Hudba

VIDEO: Totální nasazení a Zakázaný ovoce zvou na společné jarní turné

Adam Vrána

Adam Vrána

10. 2. 2013

S příchodem neúprosně se blížícího jara oznámily kapely Totální nasazení a Zakázaný ovoce společné turné, v jehož rámci hodlají rockeři ze Slaného promovat v pořadí devátou desku s názvem Oceloví ptáci.

video
play-sharp-fill

„Turné jsme pojmenovali podle titulní skladby našeho nového alba Oceloví ptáci, které vzniká právě v těchto dnech,“ říká zpěvák a baskytarista Totálního nasazení Svatopluk Šváb a dodává: „Od nové desky neočekáváme vůbec nic, ovšem od společného turné naopak hodně, jelikož kluci z Ovoce jsou skvělí parťáci na pódiu i mimo něj.“

Nový počin Totáčů, který vyjde 18. února, bude navazovat na bezmála dva roky staré album Crazy Story a zároveň bude vhodnou příležitostí k oslavě 22. výročí existence kapely.
Na pozvolných přípravách nového materiálu nezahálí ani skupina Zakázaný ovoce, ta však vzhledem k loni vydanému albu Život se Tě neptá rozhodně nemá kam spěchat.

Během společné tour, jež odstartuje 15. února v rokycanském Kasínu a skončí 4. května v domažlickém klubu Death Magnetic, si obě kapely pozvaly několik speciálních hostů. Těšit se tak lze na skupiny Dilemma in Cinema, Hand Grenade, Deratizéři nebo slovenské Pankreas.

Vstupenky na jednotlivá koncertní místa jsou k dostání v elektronické podobě na www.akcenaprani.cz, v klasické papírové podobě pak na stránkách Alfedus music e-shopu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Totální nasazení a Zakázaný ovoce zvou na společné jarní turné