Menu
TOPZINE.cz
Hudba

VIDEO: Tomáš Klus zve na letní turné Konečně venku. Podívejte se

Tomáš Klus vyjíždí na letní turné, zastaví se v sedmi českých městech. Pro čtenáře TOPZINE.cz písničkář připravil exkluzivní videopozvánku.

video
play-sharp-fill

Letošní letní turné nazvané Konečně venku sestává ze sedmi open-air vystoupení a začalo včera koncertem na zámku v Sychrově. Příští zastávka bude ve středu 3. července v Hranicích na Moravě a šňůru zakončí koncert v zámecké zahradě v Třeboni 16. srpna. Kompletní seznam termínů naleznete níže.

Netradiční hosté

Jako hosty si Klus na turné pozval členy Studia Oáza, což je nezisková organizace, která umožňuje mentálně postiženým lidem věnovat se rozličným kulturním aktivitám.

„Přátelé ze Studia Oáza zkrátka jsou a jsou tak šťastni. Stávají se tak, alespoň pro mě, učiteli v cestě k bytí v přítomném okamžiku, kteréžto vnímám jako žádoucí, neboť nenutí člověka být tím, kým ve skutečnosti není,“ zamýšlí se zpěvák.

Klusovi bude na pódiu tradičně sekundovat kytarista Jiří Kučerovský. Přidá se k nim kontrabasista Jan Lstibůrek a na cajon (latinskoamerický bicí nástroj) je doprovodí Petr Škoda.

Vstupenky za 350 korun jsou k dostání v obvyklých předprodejích. Všechny koncerty začínají v 19 hodin.

Tomáš Klus – Konečně venku 2013

30. 6. Sychrov – státní zámek
3. 7. Hranice na Moravě – Stará střelnice nádvoří
4. 7. Znojmo – Loucký klášter
12. 7. Loděnice (Benátky nad Jizerou) – Open air klub
26. 7. Ostrov u Karlových Varů – zámecký park
1. 8. Dolní Lomná – amfiteátr Matice slezské
16. 8. Třeboň – zámecká zahrada

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Tomáš Klus zve na letní turné Konečně venku. Podívejte se