VIDEO: The Switch zvou fanoušky na koncert do Paláce Akropolis

Česká emo-crossoverová skupina The Switch se vrací ke kořenům. V původní čtyřčlenné sestavě odehraje svůj retrospektivní set 2. dubna v pražském Paláci Akropolis.

„Myšlenka na takto pojatý koncert vznikla zhruba před rokem,“ říká o plánované akci zpěvák The Switch Štěpán Šatoplet. „Jednou jsme se rozhodli, že zkusíme oprášit pár starých věcí a když jsme zjistili, že to baví nejen nás, ale i fanoušky, zařekli jsme se, že to musíme zopakovat.“

Kapela, jež vznikla roku 1996, uchovává po dobu své existence stále stejné složení. Výjimka nastala jen v případě bubeníka Martina Čermáka, který byl po odchodu nahrazen Tomášem Hejlíkem ze skupiny Galan Marten.

Kromě devíti demo nahrávek, mezi které patří i úspěšná Mutual Assured Destruction nebo trojdílná kompilace Na dosah, mají The Switch na svědomí tři řadové desky – Beatiful (2004), Svit (2006) a Off (2010). Poslední dvě alba vyšla pod záštitou vydavatelství Championship Record, přičemž na masteringu desky Svit se podepsal pražský producent a čerstvý laureát Anděla za nejlepší videoklip Boris Carloff.

Vstupné na koncert je k dispozici na portálu SMS Ticket za 160 korun nebo na pokladně klubu v ceně 200 korun. Jako support vystoupí slovenská nu-metalová kapela Head2Down.

VIDEO: The Switch zvou fanoušky na koncert do Paláce Akropolis
Ohodnoťte tento článek


Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*