Menu
TOPZINE.cz
Ze světa

Video: Televizní kamery náhodně natočily zmizení ženy. Je to čarodějnice?

Redakce

Redakce

7. 4. 2016

Toho, kdo nedávno sledoval dánský televizní kanál TV2 asi už nic nepřekvapí. V živém vysílání totiž proběhl rozhovor s trenérem házené K. B. Jorgensenem na letišti v Copenhagen a těsně za jeho zády se udála opravdu bizardní věc.

Kousek za ním stála blondýna, která téměř během jediné sekundy zmizela. Nejdříve sama postávala na místě. Když ale okolo prošla žena s vozíkem na kufry, prohodily spolu pár slov. Potom se začaly dít divné věci. Jen co těsně žena prošla, blondýna v mžiku zmizela z místa i obrazovky.

Video začalo kolovat po internetu a lidé tipovali, že se jedná o čarodějnici, ducha nedávno zesnulého Paula Danielse nebo o podfuk.

Jak to tedy celé bylo?

Stačí se podívat důkladněji na samotné video. Když zpestříte, všimnete si, že za zády procházející ženy s vozíkem jsou vidět blond vlasy. Navíc u ní spatříte na podlaze stín. Řešení je zkrátka a jednoduše na světě. Poté, co spolu ženy promluvily, se obě vydaly stejně rychlých krokem pryč. Takže ve skutečnosti šly vedle sebe. Blondýna nebyla na obrazovce ale na tomto záběru vidět. Záhada tak byla rozluštěna.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Video: Televizní kamery náhodně natočily zmizení ženy. Je to čarodějnice?