×
TOPZINE.cz

VIDEO: Takhle vznikla limitovaná Art.edice Becherovky Lemond

Becherovka Lemond odhalila limitovanou Art.edici. Je naplněná osvěžující chutí ovoce s dotykem bylin. Design dvou lahví vytvořili mladí a talentovaní umělci. Lahev pro holky ztvárnila studentka 3D designu a vizuální tvorby Barbora Balgová. Lahev pro kluky navrhl grafický designér Eugen Finkei.

video

Příběh je základ

Design lahve pro holky je inspirovaný samotnou značkou Lemond. „Je to svět přátel, zábavy a párty. Na lahvi jsem zobrazila komiksový příběh jednoho večera a jedné dívky,“ říká Barbora Balgová. Na druhé lahvi pro kluky je zachycen fiktivní mimozemský industriální objekt. „Chtěl jsem, aby obsahoval surrealistické prvky inspirované mým oblíbeným výtvarným stylem,“ říká Eugen Finkei.

„Lemond spolupracuje s mladými lidmi již několik let. Ti pro značku vytvořili například kostýmy pro hostesky, reklamní spot, dárkové balení nebo nejnovější limitovanou Art.edici. Mladí autoři nám přináší originální nápady a vize. My jim dáváme příležitost k nastartování kariéry,“ říká manažer značky Becherovka Lemond Jozef Tomečko.

[album:

O chuti, inspiraci a zkušenosti

Barbora si představuje chuť Lemondu jako fotografii se spoustou lidí, kteří se koupají v citronové šťávě. Velkou inspirací pro ni jsou práce jejího dědy. Návrh Art.edice byla zkušenost k nezaplacení.

Eugen by ztvárnil chuť Lemondu v energickém víru zelenožlutého proudu tekutiny. Inspiraci čerpá ze svého okolí. Ovšem nejlepší nápady dostává ve vaně. Zážitek z procesu tvorby netradičního obalu byl příjemný.

Doma je nuda

Barbora Balgová (24 let): Studuje 3D design a vizuální tvorbu na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Na studiu se jí líbí rozmanitost projektů, na kterých může pracovat. Po škole se chce uchytit v oblasti designu, ilustrace nebo reklamy. Ilustraci se věnuje již od dětství. Nejraději kreslí lidi a ovlivňuje ji hlavně americký komiks. Nesnáší sedět doma. Často chodí do fitness centra.

Eugen Finkei (24 let): Studoval stejnou univerzitu jako Bára. Aktuálně se věnuje grafickému designu. Vždy jej lákalo projevovat se vizuálním způsobem a být součástí vizuální kultury. Baví ho design automobilů i ostatních dopravních prostředků. Jeho snem je vytvoření vizuálního stylu pro hudební skupinu. Svůj volný čas tráví hlavně s přáteli.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..