Menu
TOPZINE.cz
Art & Design

VIDEO: Takhle vznikla limitovaná Art.edice Becherovky Lemond

Komerční sdělení

Komerční sdělení

20. 11. 2012

Becherovka Lemond odhalila limitovanou Art.edici. Je naplněná osvěžující chutí ovoce s dotykem bylin. Design dvou lahví vytvořili mladí a talentovaní umělci. Lahev pro holky ztvárnila studentka 3D designu a vizuální tvorby Barbora Balgová. Lahev pro kluky navrhl grafický designér Eugen Finkei.

video
play-sharp-fill

Příběh je základ

Design lahve pro holky je inspirovaný samotnou značkou Lemond. „Je to svět přátel, zábavy a párty. Na lahvi jsem zobrazila komiksový příběh jednoho večera a jedné dívky,“ říká Barbora Balgová. Na druhé lahvi pro kluky je zachycen fiktivní mimozemský industriální objekt. „Chtěl jsem, aby obsahoval surrealistické prvky inspirované mým oblíbeným výtvarným stylem,“ říká Eugen Finkei.

„Lemond spolupracuje s mladými lidmi již několik let. Ti pro značku vytvořili například kostýmy pro hostesky, reklamní spot, dárkové balení nebo nejnovější limitovanou Art.edici. Mladí autoři nám přináší originální nápady a vize. My jim dáváme příležitost k nastartování kariéry,“ říká manažer značky Becherovka Lemond Jozef Tomečko.

Doma je nuda

play-sharp-fill

Barbora Balgová (24 let): Studuje 3D design a vizuální tvorbu na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Na studiu se jí líbí rozmanitost projektů, na kterých může pracovat. Po škole se chce uchytit v oblasti designu, ilustrace nebo reklamy. Ilustraci se věnuje již od dětství. Nejraději kreslí lidi a ovlivňuje ji hlavně americký komiks. Nesnáší sedět doma. Často chodí do fitness centra.

Eugen Finkei (24 let): Studoval stejnou univerzitu jako Bára. Aktuálně se věnuje grafickému designu. Vždy jej lákalo projevovat se vizuálním způsobem a být součástí vizuální kultury. Baví ho design automobilů i ostatních dopravních prostředků. Jeho snem je vytvoření vizuálního stylu pro hudební skupinu. Svůj volný čas tráví hlavně s přáteli.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Takhle vznikla limitovaná Art.edice Becherovky Lemond