Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

VIDEO: Svět se zbláznil! Táta se převléká za mořskou pannu

Redakce

Redakce

24. 6. 2011

FOTO: Dale Price, mistr převlekůDale Price přivádí lidi do rozpaků svými neuvěřitelnými kostýmy. Vlastní celkem 170 odlišných outfitů a vtěsnat své velké tělo například do kostýmu mořské panny mu rozhodně problém nedělá.

FOTO: Dale Price, mistr převleků

Pirát, Ariel a princezna Leia v jednom, Zdroj: waveatthebus.blogspot.com

Převlékl se někdy váš otec za mořskou pannu, nevěstu, Mexičana nebo smrtku? Vánoční kostým Santa Clause nebo Mikuláše se nepočítá. Umíte si představit, že by vás v jednom ze zmiňovaných převleků šel doprovodit na autobus do školy? Já tedy ne! Děti Mr. Price na to ale zvyklé jsou a zažívají to denně. Obyvatelům Utahu se tak naskýtá možnost dívat se na chlápka, který se nezalekne ničeho.

Velmi rád se převléká za piráta. Pro nošení takového kostýmu totiž existují pravidla a jedním z nich je: Žádný pirát nepije grog ze skla, ale výhradně jen ze sudu! Kterému chlapovi by se nelíbilo lít do sebe alkohol rovnou ze soudku? Když se chytne slina, jde to samo. Takže známý výrok jdu na jedno dostává v tomhle případě úplně jiný význam.

Bláznivý Dale Price má dokonce i svůj blog s ukázkou kostýmů, které našel, koupil nebo si vypůjčil od sousedů. Co na to říkáte, chtěli byste mít takového tátu?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Svět se zbláznil! Táta se převléká za mořskou pannu