Menu
TOPZINE.cz
Hudba

VIDEO: Sunshine a PSH v novém klipu spojili indie rock s rapem

Martin Peška

Martin Peška

9. 8. 2012

Kapela Sunshine s DJem Mikem Trafikem a raperem Vladimirem 518 spojili v rámci projektu Gambrinus Excelent Connection svět indie rocku a rapu. Natočili video ke společné verzi hitu Du Dolů.

Osm let starý, původně čistě hiphopový, song Du Dolů dostal nový rozměr. Peneři strýčka Homeboye a kapela Sunshine v čele s frontonem Kayem Buriánkem na začátku letošního léta absolvovali společný koncert v pražském Hard Rock Café, nyní byl uvolněn oficiální videozáznam.

„S ohledem na koncept, místo a nápad na spojení s kapelou Sunshine jsme vybrali z našeho playlistu právě track Du Dolů. Skvěle zapadl do muziky, kterou Sunshine navrhli,“ uvedl za muzikanty DJ Mike Trafik, který projevil spokojenost s reakcí fanoušků přítomných již v klubu. „Záběry z živáku jsou autentický, maj svý kouzlo a hlavně atmosféru,“ dodal.

Zdroj: Pilsner Urquel

Video z živáku Sunshine s PSH je pilotním dílem muzikantského projektu Gambrinus Excelent Connection, který si klade za cíl spojovat zdánlivě rozdílné hudební žánry, témata i interprety.

„Projekt je určen všem příznivcům originální zábavy a jedinečných zážitků. Při každé akci jim chceme dopřát něco netradičního, něco víc, než na co byli dosud zvyklí. V některých případech i hodně překvapivého,“ řekl pro TOPZINE.cz organizátor projektu Pavel Podruh.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Sunshine a PSH v novém klipu spojili indie rock s rapem