×
TOPZINE.cz

VIDEO: Sto zvířat zvou na pražský koncert. Zazní nové i starší hity

Foto: Sto zvířat

Lucerna Music Bar bude ve čtvrtek 24. ledna po deseti letech hostit pražskou kapelu Sto Zvířat. Skupina tak hodlá navázat na podzimní turné ke stejnojmenné desce s názvem Hraju na klavír v bordelu.

video

Loňský podzim byl pro renomované skáčkaře skutečně produktivní. Kromě vydání osmé studiovky uspořádali obří promo turné čítající čtyřiadvacet koncertů po celé republice, které shlédlo na sedm tisíc diváků.

O vysokou návštěvnost se postaral nejen věhlas skupiny, složené z deseti muzikantů v čele s Honzou Kalinou a Janou Jelínkovou, ale zejména strhující playlist, doplněný o léty prověřené šlágry Nikdy nic nebylo, Škola či Dáma s čápem.

Koncert v pražské Lucerně bude pro současnou sestavu Sta zvířat premiérou, kapela zde však v minulých letech několikrát vystupovala – ať už po boku legend svého žánru, anglických The Hotknives a skandinávských Mr. Review, nebo sólově, v roli hlavních hvězd večera.

Víc jak pět let v tom samém obsazení

Bezmála třiadvacetiletá hudební kariéra kapely zahrnuje úspěchy jak v tuzemsku, tak i v zahraničí. Kromě turné po USA, kde vydala album Druhá brada, absolvovala skupina koncerty ve Francii či Německu. V Čechách pravidelně vystupuje na festivalech Rock for People, Trutnov Open Air, Sázava Fest nebo Mighty Sounds.

V průběhu let Sto zvířat několikrát změnili složení, od roku 2007 se však drží stále v téže sestavě.

Vstupenky jsou k mání na pokladně Lucerna Music Baru za 200 korun. Cena v běžných předprodejních sítích je navýšena o poplatky prodejce.

Lístky lze zakoupit i online přímo na internetové adrese klubu nebo na facebooku. Na místě pak budou k dostání za 250 korun.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..