Menu
TOPZINE.cz
Hudba

VIDEO: Steven Tyler z Aerosmith vydává paměti. Těšte se na drogové historky!

Steven Tyler – jméno, které je v posledních dnech v hudební branži skloňováno více, než je zdrávo. Muž s bohatou minulostí a jak se zdá ještě bohatší budoucností vydává první sólový singl (It) Feels So Good.

FOTO: Steven Tyler

Steven Tyler na posledním koncertě Aerosmith v Praze, Foto: Sabina Jesenovská, Topzine.cz

K singlu byl natočen i klip pod vedením režiséra Raye Kaye. Jeho premiéra proběhla během pořadu American Idol. Důvod takto neobvyklého místa pro premiéru videoklipu rockového zpěváka je Tylerovo postavení porotce v této soutěži. V klipu (It) Feels So Good se jako druhý vokál angažovala Nicole Scherzinger.

Steven se rovněž osvědčuje jako spisovatel. Do záplavy autobiografických knih abstinujících rockerů, se kterými se v poslední době roztrhl pytel, přidává frontman divokých Aerosmith i svou zpověď. Nazval ji Does the Noise in My Head Bother You? a některé pikantní pasáže najdete po nepříliš dlouhém hledání už i na internetu.

Ovšem narozdíl od ostatních  polepšených hochů se hudebník nedávno svěřil časopisu Rolling Stone, že v roce 2008 po letech střízlivosti v přůběhu nahrávání alba Aerosmith, které nikdy nevyšlo, opět požil drogy. Prozradil také, že nehřešil sám. Účastnilo se i jeho legendární toxické dvojče – kytarista Joe Perry, který v požívání zakázaného ovoce údajně nezůstával pozadu.

Mezitím stihla Stevenova domovská skupina Aerosmith vydat alespoň bestofku Tough Love: Best Of The Ballads, která se na prodejních pultech objevila 10. května.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Steven Tyler z Aerosmith vydává paměti. Těšte se na drogové historky!