Menu
TOPZINE.cz
Hudba

VIDEO: Spousta chlastu, žen a rock´n´rollu. To vše je nový klip od Sisters Sin

Sabina Jesenovská

Sabina Jesenovská

14. 5. 2011

Stůl ověnčený rozmanitými druhy chlastu, byt plný vysmátých a rozdováděných Švédů a repráky s volume otočeným pěkně doprava. Holčičí bitka a řízný rock’n’roll. Ne, tohle nebyl můj pátek, ale výčet věcí, které můžete vidět, když si pustíte nejnovější klip švédské skupiny Sister Sin, natočený k písni 24/7.

FOTO: Sister Sin

Sister Sin, Zdroj: myspace.com

Jedná se již o třetí singl k poslednímu, v pořadí rovněž třetímu albu Sound of the Underground vydanému v loňském roce. K podpoře tohoto CD kapela vyrazila na turné, které mělo mít zastávku na začátku dubna i ve zlínském Masters of Rock Café.

Sister Sin však potkala nepříjemnost, kvůli níž museli roli předkapely pro Grave Digger odříct. Bubeník skupiny Grand Magus (kteří měli být rovněž součástí show), s nimiž byli Sister Sin dohodnuti na autobuse a společných nákladech, byl hospitalizován a Grand Magus turné přerušili. Pro Sister Sin to znamenalo nárůst nákladů, které nebyli schopni pokrýt, a tak museli udělat totéž, co jejich kolegové. Ovšem na sklonku loňského roku jste měli možnost je vidět hned dvakrát, a to v Ostravě i Praze, jako předkapelu Lordi.

V současné době jsou Sister Sin opět na cestách, a to po boku jmen jako jsou Steel Panther či  Loudness, na což jsou, jak tvrdí na svém webu, velmi pyšní.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Spousta chlastu, žen a rock´n´rollu. To vše je nový klip od Sisters Sin