Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Simple Plan zahrají v Praze. Představí novou desku s hvězdnými hosty

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

1. 7. 2011

FOTO: Simple PlanKanadští pop-punkeři Simple Plan se rozhodli, že svůj rozjetý vlak s novým albem Get Your Heart On pošlou na koleje vedoucí do České republiky. Jejich nově schválenou zastávkou se stala Praha, kde kapela vystoupí 2. září v Incheba Aréně.

FOTO: Simple Plan

Simple Plan, Zdroj: simpleplan.com

Kanadská kapela Simple Plan prošla nejrůznějšími náladami a proměnami. Jejich čtvrté album Get Your Heart On je dalším stupínkem v nemilosrdném běhu našeho světa. Deska byla uvedena na trh teprve před týdnem, obsahuje jedenáct skladeb a stala se dalším střípkem jednoduchého plánu mladých kluků, jak se bavit, a zároveň dosáhnout úspěchu.

Simple Plan kvůli albu uspořádají celé turné, během kterého chtějí svůj počin představit. Na Get Your Heart On spolupracovalo mnoho známých a výborných umělců, kteří jsou v hudebním světě jako doma. Za všechny lze jmenovat rappera K’Naana nebo Alexe Gaskartha (All Time Low).

Deska se do světa uvedla ještě před svým samotným oficiálním vydáním skladbou Can’t Keep My Hands Off You. Také na této písni spolupracovali nositelé zvučných jmen. Spolu se Simple Plan si v ní zazpívá také Weezer Rivers Cuomo. Navíc k němu byl natočen videoklip, jenž vznikl v dílně Walt Disney Pictures. Přesto se ale oficiálním pilotním singlem nového alba stala skladba Jet Lag. Píseň vznikla ve dvou verzích. V té anglické kapela spolupracuje s Natashou Bedingfield. Kvůli francouzské verzi byla oslovena zpěvačka Marie-Mai.

Kanadská pětice muzikantů se se svým čtvrtým albem rozjede do světa již za pár týdnů, aby dokázala, že v jejich hudbě je stále něco podmanivého. V Praze rozezní své hlasy a nástroje 2. září v holešovické Incheba Aréně. Kromě skladeb z nového alba zazní i nesmrtelné kusy ze starších desek. Nebude chybět Perfect World, Welcome to My Life nebo Save You.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Simple Plan zahrají v Praze. Představí novou desku s hvězdnými hosty