×
TOPZINE.cz

VIDEO: Seznamte se s ukrajinskou Katy Perry. To musíte slyšet!

FOTO: Los ColoradosKaty Perry se stala uznávanou a oblíbenou zpěvačkou. Její skladby znají lidé po celém světě, dávají jim energii, chuť do života a jsou také neskonalou inspirací. Také ukrajinská kapela Los Colorados podlehla kouzlu mladé zpěvačky.

FOTO: Los Colorados
Los Colorados, Zdroj: youtube.com

Los Colorados je skupina čtyř ukrajinských chlapíků, kteří se poprvé sešli před pěti lety, chopili se harmoniky, kytary, kontrabasu a bubnů a nechali své nástroje vyniknout v jedinečných akordech. Los Colorados dělali svou vlastní muziku, ale jejich jméno se dostalo za hranice Ukrajiny až v momentě, kdy svůj repertoár poněkud pozměnili.

Kapela svou hudbu totiž zaměřila na populární popové hity, upravila je a začala s nimi vystupovat. Poprvé se s novým repertoárem skupina objevila před dvěma lety v živém vysílání ukrajinské televize. Verze slavných skladeb od Los Colorados znějí přinejmenším zajímavě. Je v nich slyšet folklór a zároveň mají lehký nádech exotiky.

Nezaměnitelný je nejen samotný zvuk kapely, ale také angličtina s ukrajinským přízvukem. Hlavní zpěvák kapely navíc trpí jistým handicapem – neumí totiž anglicky jediné slovo. Celý text se musel naučit slovo od slova v jeho fonetickém znění. Pouze si ho nechal přepsat do ukrajinské abecedy.

Skladbu si poslechla i Katy Perry

Ukrajinská verze popového singlu Hot’n’Cold dosáhla neuvěřitelné popularity. Ihned po odvysílání v televizi se o ní začalo mluvit, stala se megahitem na serveru YouTube.com a byla dokonce odvysílaná v jednom z nejsledovanějších amerických pořadů Ellen DeGeneres Show. Skladba se tak dostala i k samotné Katy Perry. Ta se vyjádřila k předělávce svého hitu poměrně neutrálně, když ji označila za inspirativní.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..