Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

VIDEO: Seriál o Hannibalu Lecterovi má první trailer a vypadá slibně

Redakce

Redakce

22. 2. 2013

HannibalO Hannibalu Lecterovi bylo natočeno už mnoho filmů v různých verzích, ať už klasický snímek s Anthonym Hopkinsem v roli Hannibala, nebo druhý pokus filmařů ukázat divákům Hannibala za jeho mládí. Teď ale stanice NBC přichází se zajímavým projektem, seriálem nazvaným jednoduše Hannibal.

 

video
play-sharp-fill

První trailer na nový seriál o slavném sériovém vrahovi a pojídači lidského masa představuje hlavní postavy a herce, kteří se objeví v první sérii. Děj seriálu je nepatrně odlišný od filmů s Hannibalem. Speciální agent Will Graham vyšetřuje brutální sériové vraždy. Poté, co se mu nedaří pohnout s vyšetřováním, dostane se mu pomoci od doktora Hannibala Lectera, forenzního psychiatra. Agent Graham však netuší, že ten, kdo mu pomáhá, je zároveň tím, koho hledá.

Jak trailer napovídá, seriál se bude zabývat hlavně vztahem mezi Willem a Hannibalem, jejich vzájemným poznáváním a vyšetřováním sériových vražd, které sám dr. Lecter spáchal. Vrah má tedy náskok, a navíc bude znám už od prvního dílu.

Už samo obsazení velmi překvapí, a to příjemně. Roli Hannibala přijal známý dánský herec Mads Mikkelsen, kterého si asi nejvíce diváci pamatují jako hlavního soka Jamese Bonda v Casino Royale. Určitě se na roli Hannibala skvěle hodí, což potvrzuje i v traileru. Agenta Willa Grahama ztvární britský herec Hugh Dancy (Král Artuš, Černý jestřáb sestřelen), který se také zdá být velmi dobrou volbou.

Skvělé obsazení, zajímavá zápletka a také známý příběh trochu jinak, hlavně na tohle seriál Hannibal sází. Podle traileru by mohla stanice NBC s Hannibalem uspět, a to s velkou pravděpodobností. Otázkou ale zůstává, zda už přece jenom není Hannibal Lecter moc okoukanou filmovou postavou.

Zda dokáže diváky a kritiky zaujmout, bychom se měli dozvědět v dubnu, kdy 13dílná první série Hannibala začíná.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Seriál o Hannibalu Lecterovi má první trailer a vypadá slibně