Menu
TOPZINE.cz
Luxusní móda

VIDEO: Režisér Transformers natáčel v Praze sexy reklamu na podprsenky

Anna Talašová

Anna Talašová

9. 11. 2011

Podívejte se, jak to dopadne, když sexy supermodelky oblečené jen do spodního prádla Victoria’s Secret vezmou útokem historické centrum Prahy.

FOTO: Victoria's Secret reklama, Praha

Adriana Lima, Zdroj: youtube.com

Točit reklamu pro Victoria’s Secret je prestižní záležitost a poměrně příjemná forma přivýdělku. Snad i proto si filmový režisér Michael Bay na chvíli odskočil od akčňáků k andílkům.

Půlminutový spot je reklamou na novou vůni Victoria’s Secret a řadu podprsenek Dream Angels. Pravda ale je, že při pohledu na dokonalé křivky Adriany Limy nebo Candice Swanepoel s Karlovým mostem a Kampou v pozadí vám asi bude jedno, co tohle žhavé video vlastně propaguje.

Ne náhodou modelky i flakón zdobí andělská křídla. Victoria’s Secret Angels je velmi slušně vydělávající značka, která má dokonce i vlastní hvězdu na hollywoodském chodníku slávy.

V roce 2007 magazín People zařadil andílky Victoria’s Secret mezi stovku nejkrásnějších lidí na světě a patřit mezi ně je pomyslným vrcholem kariéry každé supermodelky. Výběrová kritéria jsou ale přísná a sítem prošly v minulosti jen dvě Češky, Karolína Kurková a Daniela Peštová.

Podívejte se na 10 nejlépe placených modelek

Daniela Peštová patřila do úplně první várky andílků, spolu s Helenou Christensen, Karen Mulder, Tyrou Banks a Stephanie Seymour. Ne všechny supermodelky ale touží ocejchovat se jednou provždy. Proslýchá se, že lákavý kontrakt odmítla například kráska Daria Werbowy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Režisér Transformers natáčel v Praze sexy reklamu na podprsenky