Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

VIDEO: Podívejte se na úvodní scénu Diktátora. Borat zase provokuje

Jan Novotný

Jan Novotný

7. 5. 2012

FOTO: Sasha Baron Cohen Podívejte se na úvodní scénu filmu Diktátor, ve kterém se opět setkávají režisér Larry Charles a Sacha Baron Cohen alias Borat, Bruno nebo Ali G. Tentokrát si nechal narůst plnovous a paroduje neomezeného vládce vlastní země.

video
play-rounded-fill

Mistr převleků Sacha Baron Cohen, kterému je recese snad vším, se po roli kazašského reportéra Borata a rakouského úchyla Bruna připravuje vstoupit do kin se svým posledním snímkem – Diktátor.

V komedii, kterou režíruje opět Larry Charles, hlavní hrdina Aladdin sice znovu nakoukne do Ameriky, ale ze zcela jiného důvodu. Tento neomezený vládce zemičky jménem Wadiya chce ze všech sil zachránit svůj domov před krutou demokracií, a tak se vydá na Západ, aby poznal nenáviděný demokratický režim pěkně zblízka.

Podívejte se také na trailer k filmu Diktátor

Ve filmu se vedle Cohena objeví i další hollywoodská hvězda – Megan Fox. Ta neohroženému vůdci v žádném případě neodolá. Z hlášek typu „Amerika! Místo, kde se zrodilo AIDS“ nebo „Admirál generále, vítejte v New Yorku. Doporučuji vám navštívit Empire State Building, než ho vy nebo některý z vašich bratranců zničíte“ se dá usuzovat, že opět půjde o pořádnou provokaci.

FOTO: Sasha Baron Cohen

Aladdin - poslední mohykán mezi diktátory. Zdroj: youtube.com

Z úvodní scény, kterou společnost Paramount zveřejnila, se hlavně můžeme dozvědět to, odkud se Aladdin vzal, kdy se dostal k moci nebo jak zemřela jeho matka. „Aladdin se narodil v roce 1973 a nikdy nepoznal svou matku, která zemřela po porodu,“ jsou úvodní věty, které je možno zaslechnout. Jak ale po porodu malý Aladdin vypadal a jak doopravy jeho matka zemřela, se ale podívejte sami.

Diktátor (The Dictator)

Komedie
USA, 2012

Režie: Larry Charles
Hrají: Sasha Baron Cohen, Ben Kingsley, Anna Faris, Megan Fox, B. J. Novak, John C. Reilly, Aasif Mandvi, Kevin Corrigan, Ajay Naidu, Fred Melamed

Premiéra v ČR: 17. května 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Podívejte se na úvodní scénu Diktátora. Borat zase provokuje