×
TOPZINE.cz

VIDEO: Podívejte se na koledu Pásli ovce Valaši. V rock´n´rollovém podání

FOTO: Kapela Červená Žába - Pásli ovce Valaši

!Exkluzivně!Česká skupina Červená Žába, která běžně hraje kombinaci rock´n´rollu a moderního metalcore, natočila vánoční koledu Pásli ovce Valaši. Jak to dopadlo? Podívejte se exkluzivně na TOPZINE.cz.

video

Kapela Červená Žába vznikla teprve před rokem, když část vesmírných metalistů Galactic Industry jen tak jamovala. „Najednou přišel nápad založit česky zpívající kapelu, které by nebyly cizí legrace a radost z hudby,“ zní vyjádření kapely.

Během roku skupina natočila celkem tři podle svých slov ulítlé promonahrávky. Jednou z nich je například U lavice dítě stálo, kterou si můžete poslechnout níže.


Červená Žába – Pásli ovce Valaši

„V listopadu přišel impuls k natočení vánoční koledy, čehož se Červená Žába okamžitě zhostila. Výběr byl jednoznačný: Pásli ovce Valaši,“ uvedla kapela.

FOTO: Červená Žába - Pásli ovce Valaši

Klip vznikl v režii Štěpána Januszka na začátku prosince v čerstvě nainstalovaném betlému na karvinském Masarykově náměstí. Netočil se na klasickou videokameru, ale na fotoaparát s tím, že kapela pózovala před objektivem postupně jako postavičky v loutkovém filmu. Jako kulisy posloužily figurky z betlému.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..