×
TOPZINE.cz

VIDEO: Podívejte se, jak umí divoška Katy Perry čistit zuby krokodýlovi

FOTO: Katy Perry
Katy Perry vypadá sexy i v džungli. | Zdroj: Reprofoto youtube.com

Fandové americké zpěvačky Katy Perry se koncem října dočkají vydání čtvrté studiovky s názvem Prism. Před nedávnem se mohli seznámit s prvním singlem Roar, k němuž Perry už stihla natočit i videoklip z prostředí džungle.

Katy Perry je sexy všude, dokonce i v džungli. | Zdroj: Reprofoto youtube.com

Krátce po havárii letadla uprostřed pralesa, kde Kate ztroskotala se svým přítelem (kterého ztvárnil model Brian Nagel, jenž později umírá ve spárech krvelačného tygra), se musí vypořádat s nástrahami džungle po svém.

Počáteční zpěvaččinu bezradnost ale klidní několik zvířecích druhů, kteří jí v jejím snažení pomáhají – za zmínku stojí černobílý makak, slon, jenž ji omývá za pomoci svého chobotu, anebo krokodýl, kterému se zpěvačka obkročmo posadí na hřbet, aby mu mohla vyčistit zuby.

Stačí zaječet a je ze mě královna

„Píseň má být symbolem naděje pro ty, kteří mají sklony ztrácet naději, když se situace zdá být nejčernější,“ řekla zpěvačka v jednom z nejčerstvějších interview. „Zároveň má poukázat i na skutečnost, že v životě nemá smysl cokoliv v sobě dusit a je vždy lepší dát jakýkoliv náznak roztrpčení, vzteku nebo zklamání najevo,“ dodává.

V závěru klipu, na němž se podepsala dvojice režisérů Grady Hall a Mark Kudsi, dochází k již tradičně americkému happyendu. Perry se střetne s tygrem, který rozsápal jejího lidského druha, a za pomoci mocného „ROAR“ (anglický ekvivalent českého citoslovce vyjadřujícího řev) se jí ho povede zkrotit a ochočit.

Takto idylicky se Katy Perry stává královnou džungle. O tom, že ani na vteřinu neztrácí nic na svém sex-appealu, se ani netřeba zmiňovat.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..